Home loty Emirates wprowadzają na pokład wyjątkową ofertę HBO Max
Emirates wprowadzają na pokład wyjątkową ofertę HBO Max

Emirates wprowadzają na pokład wyjątkową ofertę HBO Max

Informacje

Linie Emirates nawiązały współpracę z serwisem streamingowym HBO Max, by zapewnić najwyższej jakości rozrywkę na pokładach swoich samolotów.

Emirates to pierwsze linie lotnicze w regionie, które rozpoczęły współpracę z HBO Max – ulubioną platformą streamingową należącą do Warner Media, na której wytwórnia udostępnia wszystkie swoje programy i hity filmowe. Serwis HBO Max jest obecnie dostępny jedynie w USA i Ameryce Łacińskiej. W Europie zadebiutuje 26 października 2021, a na pokładach Emirates 1 listopada 2021.

Zaangażowanie i inwestycje w zapewnianie klientom wszystkich klas podróży urozmaiconych treści i wysokiej jakości wrażeń sprawiły, że linie Emirates zdobyły wiele nagród za najlepszą ofertę rozrywki podczas lotu. Ostatnio, po raz 16 z rzędu, Emirates zwyciężyły w konkursie Skytrax World Airline Awards w kategorii rozrywka.

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”

Dzięki najnowszemu partnerstwu z HBO, pasażerowie Emirates wszystkich klas mogą liczyć na wciągające seanse filmowe na osobistych ekranach. W ofercie odnaleźć mogą pokazywany po raz pierwszy na pokładach samolotów popularny serial Friends: The Reunion, zdobywcę 4 statuetek Emmy – serial Mare z Easttown, a także A Black Lady Sketch Show i wiele więcej. Zwiastun do obejrzenia pod tym linkiem.


Początkowo klienci będą mieli do wyboru ponad 160 godzin treści na 31 programach, a z czasem oferta Emirates i HBO Max będzie stopniowo rozszerzana.

Na pokładzie klienci Emirates mogą przeglądać najnowsze treści HBO Max w specjalnym systemie rozrywki pokładowej ice. Ci, którzy wolą wcześniej zaplanować rozrywkę na czas podróży, mogą zapoznać się z katalogiem na stronie Emirates i stworzyć spersonalizowaną playlistę w aplikacji Emirates. Można ją zsynchronizować z systemem ice, aby rozpocząć oglądanie filmu lub telewizji bezpośrednio po wejściu na pokład samolotu.

>> POTRZEBUJESZ WALUTY NA WYJAZD? SPRAWDŹ PROMOCJE INTERNETOWEGO KANTORU!

Dzięki ponad 4500 kanałom z filmami na żądanie, muzyką, programami telewizyjnymi, box setami i nie tylko, system rozrywki pokładowej ice jest liderem w branży pod względem jakości i różnorodności treści.

Z myślą o międzynarodowych pasażerach, ice udostępnia treści w ponad 40 językach: od filmów niezależnych po światowe hity kinowe. Wyjątkowa selekcja jest dobierana i zamawiana z ponad 50 krajów. Większość filmów i programów telewizyjnych posiada opcje napisów i audiodeskrypcji, dzięki czemu oferta jest dostępna dla jeszcze szerszej publiczności – także dla osób niesłyszących.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *