Home loty Darmowa zmiana rezerwacji w Ryanair. Teraz do 31 stycznia 2022
Darmowa zmiana rezerwacji w Ryanair. Teraz do 31 stycznia 2022

Darmowa zmiana rezerwacji w Ryanair. Teraz do 31 stycznia 2022

Przydatna promocja!

Teraz na stałe wróciła jedna z bardziej przydatnych usług w Ryanair – darmowa zmiana rezerwacji. Pierwszy raz pojawiła się ona w 2020 roku i była sukcesywnie przedłużana na kolejne okresy; była dostępna także w 2021.

Teraz ma obowiązywać (minimum) do 31 stycznia 2022.

Darmowej zmiany możemy dokonać JEDEN RAZ.

Trzeba oczywiście pokryć różnicę w cenie – jeśli nowy lot jest droższy. Nie dostaniemy jednak zwrotu, jeśli nowe loty są tańsze. Nowy lot musi się odbyć w terminie aż do 30 września 2022.
Zmiany można bezpłatnie dokonać do 7 dni przed pierwotnie planowaną podróżą.

>> SPRAWDŹ OFERTY LOTÓW RYANAIR

Niepobierana prowizja za zmianę daje nam oszczędność od 45 EUR do 60 EUR (za pasażera, za lot).

Rezygnacja z opłaty za zmianę lotu – zasady i warunki

(stan z 27 grudnia 2021)

– Warunki promocji “Bezpłatna zmiana lotu” zostały określone przez firmę Ryanair Group, Ryanair Dublin Office, Airside Business Park, Swords, Irlandia (zwaną dalej “Ryanair”).

– Promocja obejmująca bezpłatną zmianę lotu dotyczy wyłącznie rezerwacji dokonanych pomiędzy 26 grudnia 2021 r. a 31 stycznia 2022 r. Aby skorzystać z promocji “Bezpłatna zmiana lotu”, nowe loty muszą odbyć się do 30 września 2022 r. (włącznie).

– Zmiany lotu należy dokonać co najmniej 7 dni przed pierwotnie zaplanowaną datą wylotu. Wszelkie zmiany dokonane w ciągu 7 dni od pierwotnej daty wylotu będą podlegać standardowej opłacie za zmianę lotu określonej w Tabeli opłat.

– Jeżeli taryfa powiązana z nowymi datami lotów jest droższa od taryfy zapłaconej za pierwotne daty lotów, wówczas klient jest zobowiązany uiścić stosowną różnicę. Należy także pokryć różnice w cenach wszystkich dodatkowych produktów.


– W ramach tej promocji nie wolno zmieniać imienia i nazwiska. Wszystkie zmiany imienia i nazwiska podlegają standardowej opłacie za zmianę nazwiska określonej w naszej Tabeli opłat.

– Kolejne zmiany terminów są dopuszczalne, ale będą podlegać opłacie za zmianę lotu zgodnie z punktem 3.1.5 naszych Ogólnych warunków przewozu, stosownie do przypadku. Jeśli lot na trasie wylotu został już zrealizowany, można dokonać jeszcze jednej zmiany daty lotu powrotnego.

– Jeśli nie chcesz dokonać zmian lotu dla wszystkich pasażerów w rezerwacji, musisz skontaktować się z działem obsługi klienta Ryanair.

– W przypadku wcześniejszej rezerwacji miejsc na nowy lot zostaną przydzielone te same miejsca. Jeżeli wykupione miejsca nie będą dostępne, pasażerowie będą mieli możliwość wyboru nowych miejsc.

– Jeśli nowe wybrane miejsca są droższe, pasażer zostanie obciążony różnicą w cenie.

– W razie braku odmiennych postanowień wynikających z obowiązującego prawa, niniejszy Regulamin podlega interpretacji zgodnie z przepisami prawa irlandzkiego.

– Obowiązują Ogólne warunki przewozu Ryanair.


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *