Home inne Refunder: ekstra bonus do zwrotu za rezerwację noclegów, przejazdów, lotów. Albo za inne zakupy!
Refunder: ekstra bonus do zwrotu za rezerwację noclegów, przejazdów, lotów. Albo za inne zakupy!

Refunder: ekstra bonus do zwrotu za rezerwację noclegów, przejazdów, lotów. Albo za inne zakupy!

Promocja trwa!

Refunder.pl wywodzący się ze Skandynawii to jeden z serwisów, który oferuje cashback za zakupy w internecie. Z serwisem współpracuje ponad 1000 Partnerami i w tylu właśnie sklepach możesz uzyskać zwrot.

Teraz serwis wraca ze swoją ulubioną promocją. Jest to dodatkowy bonus 20 PLN.

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć DODATKOWY bonus?

Na początek trzeba zarejestrować się za pomocą TEGO LINKU. Sam dodatkowy bonus 20 PLN otrzymasz na swoje konto Refunder, kiedy dokonasz pierwszego zakupu za min. 30 zł brutto przez Refunder.pl w ciągu 30 dni od rejestracji.

>> ZAŁÓŻ KONTO I ZGARNIJ 20 PLN DODATKOWEGO BONUSU!

Wśród partnerów jest mnóstwo sklepów, w tym także dużo tych związanych z podróżami.

Zwroty otrzymacie za rezerwację noclegów (Booking.com, Hotels.com, Agoda.com, Travelist i inne), lotów (lot.com, esky.pl), przejazdów (Flixbus) oraz zakupy i rezerwacje w innych “podróżniczych” serwisach.

Pełną listę partnerów znajdziecie na stronie Refunder.pl

Regulamin. Drobnym druczkiem

Oferta promocyjna dotyczy nowych użytkowników, którzy w ciągu 30 dni od rejestracji w Refunder dokonają zakupu o wartości min. 30zł. Bonus zostanie zatwierdzony na Twoim koncie Refunder i trafi do sekcji “Gotowe do wypłaty”, kiedy tylko Twój zakup zostanie uznany przez sklep. Jeśli jednak zamówienie zostanie przez Ciebie anulowane, nie zostanie w pełni opłacone czy odebrane lub zostanie zwrócone, nie będziemy mogli przyznać Ci bonusa. Bonus 20 zł będzie można wypłacić po zebraniu minimalnej kwoty wypłaty (tj. 45 zł). Zwrot za zakupy nie dotyczy kategorii wyłączonych przez sklepy – szczegółowe informacje znajdują się na stronie dedykowanej każdemu sklepowi. Wszelkie działania mające na celu powielanie kont przez jednego użytkownika Refunder są zabronione.


Oferta jest do 31.12.2021. “Wiosenny bonus 20zł z Refunder” nie łączy się innymi promocjami. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt: [email protected]

>> ZAŁÓŻ KONTO I ZGARNIJ 20 PLN DODATKOWEGO BONUSU!


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *