Home loty KLM oferuje nowe narzędzie do planowania podróży – interaktywną mapę Covid-19
KLM oferuje nowe narzędzie do planowania podróży – interaktywną mapę Covid-19

KLM oferuje nowe narzędzie do planowania podróży – interaktywną mapę Covid-19

Informacje

Planowanie podróży

Planowanie podróży w czasach pandemii nie jest tak proste, jak kiedyś. Zasady i przepisy wjazdowe stale się zmieniają i różnią się między krajami, co sprawia, że dla podróżnych ważniejsze niż kiedykolwiek jest posiadanie najbardziej aktualnych i sprawdzonych informacji. Linie lotnicze KLM wychodzą naprzeciw trudnościom swoich klientów, oddając do ich dyspozycji nowe praktyczne narzędzie – interaktywną mapę pod nazwą “Covid-19 ? gdzie mogę polecieć?”

Dzięki narzędziu, klienci KLM mogą sprawdzić listę kierunków, dokąd podróż jest obecnie najłatwiejsza, wraz z obowiązującymi formalnościami wjazdowymi, w zależności posiadanego przez pasażera szczepienia oraz jego kraju wylotu. Dane dostępne w narzędziu są na bieżąco aktualizowane.

>> KORONAWIRUS I PODRÓŻE – SPRAWDŹ INNE NASZE WPISY

Na mapie świata, z widoczną siatką połączeń KLM, zaznaczono kolorem aktualne wymogi wjazdowe do poszczególnych krajów. Interaktywna mapa prezentuje wyniki w zależności od tego, skąd podróżujemy oraz czy jesteśmy zaszczepieni na Covid-19.

Dzięki narzędziu, klienci KLM otrzymują listę kierunków, dokąd podróż jest obecnie najłatwiejsza, a ponadto mogą wygodnie sprawdzić aktualne formalności wjazdowe do poszczególnych krajów.

>> POTRZEBUJESZ WALUTY NA WYJAZD? SPRAWDŹ PROMOCJE INTERNETOWEGO KANTORU!


Jak to działa?

Z narzędzia można skorzystać na stronie KLM tutaj. Po lewej stronie należy wpisać
miasto, w którym będziemy zaczynali podróż oraz zaznaczyć status dotyczący szczepienia. Można też zastosować filtr, wybierając np. tylko kraje z minimalnymi wymogami wjazdowymi.

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”

Rezultaty wyszukiwania pojawią się w postaci listy miast oraz graficznej prezentacji na mapie. W krajach zaznaczonych na zielono, restrykcje są niskie lub średnie, żółty kolor oznacza wymóg kwarantanny, a różowy – brak możliwości wjazdu. Po wybraniu konkretnego miasta, użytkownik jest przekierowywany do strony TravelDoc, gdzie może zapoznać się ze szczegółowymi i kompletnymi informacjami na temat podróży do tego kraju. Interaktywna mapa prezentuje dodatkowo aktualną cenę przelotu do wybranej destynacji.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *