Home Newsy Bilety Super Promo do Austrii dostępne w sprzedaży internetowej
Bilety Super Promo do Austrii dostępne w sprzedaży internetowej

Bilety Super Promo do Austrii dostępne w sprzedaży internetowej

Nowość!

Kolejne ułatwienie dla planujących zagraniczne podróże kolejowe. PKP Intercity udostępniło sprzedaż biletów Super Promo International do Austrii w systemie internetowej sprzedaży e-IC na wszystkie połączenia realizowane w tym kierunku.

Od 18 października 2021 podróżni mogą już kupować bilety na wszystkie bezpośrednie połączenia z i do Austrii w ofercie Super Promo International za pośrednictwem systemu e-IC. Do tej pory było to możliwe wyłącznie w przypadku pociągu IC Chopin prowadzącego grupę wagonów m.in. do Wiednia.

W ramach pilotażu dostępne w sprzedaży będą na razie wyłącznie bilety promocyjne z wspomnianej limitowanej oferty Super Promo International.

>> POTRZEBUJESZ WALUTY NA WYJAZD? SPRAWDŹ PROMOCJE INTERNETOWEGO KANTORU!

Podobne rozwiązanie zostało wprowadzone w czerwcu bieżącego roku kiedy PKP Intercity umożliwiło zakup biletów w tej samej ofercie do i z Czech. Zgodnie z już wcześniejszą zapowiedzią w kolejnych etapach pilotaż będzie rozszerzany o bilety promocyjne na połączenia do kolejnych krajów, a następnie bilety według standardowych taryf.

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”

To kolejne rozwiązanie wprowadzane z myślą o pasażerach, które ma ułatwić planowanie wyjazdów, również tych zagranicznych. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wprowadzamy kolejny kierunek międzynarodowy do sprzedaży w systemie e-IC. Już teraz podróżni mogą kupić bilety promocyjne do Austrii, Czech i Niemiec. Chcemy też, by kolejne na tej liście pojawiły się Węgry i Słowacja. Cieszy nas, że podróże z PKP Intercity stają się coraz wygodniejsze, a kolej bardziej dostępna – mówi Tomasz Gontarz, członek zarządu PKP Intercity.

Bilety w systemie internetowej sprzedaży e-IC można kupić na pociągi kursujące z Polski do Austrii i w relacji odwrotnej na odcinkach Gdynia – Wiedeń, Warszawa – Wiedeń, Katowice – Wiedeń czy Przemyśl – Graz. Więcej informacji na temat oferty można znaleźć TEJ stronie

Sprzedaż biletów rusza na 60 dni przed odjazdem pociągu, a ich zakup, w zależności od wybranego pociągu, będzie możliwy do 3 dni przed wyjazdem – lub do wyczerpania puli promocyjnej. Promocyjnych biletów nie można zwracać ani wymieniać.

Biletów zakupionych w e-IC nie trzeba drukować, wystarczy okazać je konduktorowi na ekranie urządzenia mobilnego (jedyny wyjątek to przejazdy międzynarodowe w wagonach sypialnych lub z miejscami do leżenia, gdzie obowiązuje bilet w postaci wydruku).


Obecnie podróżni za pośrednictwem systemu e-IC (KLIK) mogą kupić bilety w cenach promocyjnych do Czech, Austrii i Niemiec (w tym kierunku bilety dostępne także według standardowej taryfy).

Kupuj nie łatwiej i taniej

Oferta Super Promo International podzielona jest na 5 progów cenowych – gdy wyczerpie się jedna pula biletów, automatycznie rozpoczyna się sprzedaż z kolejnej. Najniższe progi dają możliwość zakupu biletów z Krakowa lub Katowic już od zaledwie 9,90 euro (do Wiednia), z Gdyni od 29,90 euro (do Wiednia), a z Warszawy do stolicy Austrii od 19,90 euro.


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *