Home loty Liczba połączeń Emirates realizowanych kultowym A380 rośnie
Liczba połączeń Emirates realizowanych kultowym A380 rośnie

Liczba połączeń Emirates realizowanych kultowym A380 rośnie

Lecieliście Airbusem A380?

W związku ze złagodzeniem ograniczeń w podróżowaniu na całym świecie, linie Emirates ogłosiły, że ich flagowy samolot A380 będzie wkrótce latał do rozszerzonej listy kierunków, począwszy od października i listopada. Do końca listopada liczba miast obsługiwanych przez A380 zostanie zwiększona do 27, co stanowi ponad 65% wzrost w porównaniu z obecnymi 16.

Samoloty Emirates Airbus A380 są cenione przez podróżnych ze względu na przestronne i wygodne kabiny wyposażone w najnowocześniejsze udogodnienia, dzięki którym podróż jest niezapomnianym przeżyciem. Przewoźnik stopniowo wdraża swoje popularne samoloty na nowe trasy zgodnie z zapotrzebowaniem. Wraz z dodaniem w listopadzie 11 tras do sieci A380, a także z dodatkowymi częstotliwościami lotów na najbardziej popularnych, obsługiwanych już dotychczas trasach, linie Emirates mogą zaoferować klientom blisko 165 000 dodatkowych miejsc na pokładzie A380.

Fani popularnego dwupokładowego samolotu wkrótce zobaczą go w przestworzach coraz częściej, ponieważ coraz więcej A380 powraca do służby, startując na trasach, na których ich rozmieszczenie jest opłacalne z komercyjnego punktu widzenia. W ciągu najbliższych sześciu tygodni linie Emirates przywrócą swoje kultowe oferowanie A380 do popularnych miejsc turystycznych i biznesowych, takich jak Amsterdam, Barcelona, Dusseldorf, Hamburg, Johannesburg, Madryt, Mediolan, Rijad (z zastrzeżeniem zgody rządu), Sao Paulo i Zurych.

Linie Emirates wprowadzą również A380 na nową trasę, która wcześniej nie była obsługiwana przez największe komercyjne samoloty na świecie. Loty flagowego Airbusa do Stambułu zaplanowano na 1 października, co ma stać się pierwszym w historii lądowaniem tego samolotu w Turcji.

Linie Emirates są największym na świecie operatorem A380, a do końca roku cała flota będzie liczyła 118 samolotów, w tym 6 wyposażonych w fotele klasy Premium Economy w 4-klasowej konfiguracji. Linie lotnicze latają obecnie do ponad 120 miast, które stanowią 90% sieci sprzed pandemii. Plany przywrócenia 70% przepustowości do końca roku sprzyjają przywróceniu do eksploatacji ponad 50 samolotów A380.

>> POTRZEBUJESZ WALUTY NA WYJAZD? SPRAWDŹ PROMOCJE INTERNETOWEGO KANTORU!

Oprócz rozwoju floty A380 w Emirates, przewoźnik rozwija swoją działalność w ramach globalnej sieci, aby sprostać rosnącemu popytowi na loty do Dubaju, a także do innych miejsc docelowych, które umożliwiają wjazd na swoje terytoria bez odbywania kwarantanny.

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”

Dubaj bezpiecznie przyjął ponad 4 miliony międzynarodowych gości biznesowych i turystów od czasu ponownego otwarcia w lipcu 2020 r., a wraz z rozpoczęciem Expo 2020 za zaledwie kilka dni, miasto przygotowuje się do przyjęcia gości na największe na świecie spotkanie i długo wyczekiwane wydarzenie, które obejmie m.in. bogatą ofertę tygodni tematycznych oraz wydarzeń edukacyjno-rozrywkowych. Na miłośników sztuki i kultury oraz pasjonatów gastronomii i technologii czekają wystawy, warsztaty, przedstawienia, występy na żywo i nie tylko. Goście będą mogli także odwiedzić pawilon swojego kraju, a zainteresowani innowacjami przyszłości, które odmienią świat, mogą zajrzeć do jednego z wielu różnych pawilonów tematycznych.


Airbus A380 od dawna cieszy się popularnością wśród entuzjastów podróży, którzy uwielbiają go za dodatkową przestrzeń na nogi i wygodę, a także za największe w branży ekrany we wszystkich kabinach, dzięki którym pasażerowie mogą cieszyć się bogatym wyborem treści oferowanych przez ice ? wielokrotnie nagradzany system rozrywki pokładowej. Emirates mają stałych klientów, którzy cenią sobie podróż w kabinach premium ze względu na wyjątkową ofertę jak popularny salon pokładowy, siedzenia w klasie biznes, które rozkładają się do pozycji leżącej, a także prywatne kabiny i prysznic Shower Spa w pierwszej klasie.

W grudniu 2020 r. linie Emirates wprowadziły na rynek swój pierwszy samolot A380 w konfiguracji 4-klasowej z klasą Premium Economy. Do listopada br. przewoźnik będzie dysponował sześcioma samolotami wyposażonymi w ofertę siedzeń i nowe wnętrza kabiny.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *