Home loty Ryanair ogłosił rozkład lotów na sezon zima 2021/22
Ryanair ogłosił rozkład lotów na sezon zima 2021/22

Ryanair ogłosił rozkład lotów na sezon zima 2021/22

Informacje.

Ryanair ogłosiła 21 września 2021 rozkład lotów z Polski na zimę 21/22 oraz uruchomienie 25 nowych tras (220 łącznie) już w październiku oferując pasażerom z Polski połączenia w wielu ekscytujących kierunkach.

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”

Pierwszy Boeing 737-8200 “Gamechanger” w barwach Buzz wylądował w Polsce na początku września i jest jednym z ośmiu nowych samolotów Buzz, które odbierzemy jeszcze w tym roku. Inwestycja o wartości 800 milionów dolarów w polską gospodarkę pozwoli na utworzenie ponad 250 nowych miejsc pracy dla personelu pokładowego, pilotów i inżynierów. Ryanair przygotowuje się do rekordowego wzrostu po pandemii Covid latem 2022 roku. W miarę powrotu podróży lotniczych do poziomu sprzed pandemii, Ryanair pozostaje liderem w ożywianiu ruchu lotniczego i odbudowie miejsc pracy w Polsce.

“Ogłoszone” teraz trasy to jest w zasadzie wszystkie połączenia, które zostały zapowiedziane już wcześniej. Pisałem o tym m.in. tutaj:

>> NOWE TRASY RYANAIR Z POLSKI

Co to za trasy? Spójrzcie na tabelkę:

Michael O’Leary z Ryanaira powiedział:

Ryanair zainwestuje w tym roku dodatkowe 800 milionów dolarów w polski przemysł lotniczy i turystyczny. Podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii, a my wzmocnimy siatkę połączeń pomiedzy Polską a innymi krajami. Ryanair odbierze 55 nowych samolotów Boeing 737-8200 “Gamechanger” (w tym 8 trafi do floty Buzz w Polsce). Jesteśmy dumni mogąc ogłosić aż 25 nowych tras, łącznie ponad 220 operujących z 12 polskich lotnisk. Nasza inwestycja o wartości 800 milionów dolarów pozwoli na utworzenie ponad 250 nowych miejsc pracy dla pilotów i personelu pokładowego na lotniskach Warszawa Modlin, Kraków i Wrocław jeszcze w tym roku.
Pasażerowie mogą zarezerwować wyjazd z dowolnego regionalnego lotniska, wiedząc, że podróżują najtańszą i najbardziej ekologiczną dużą linią lotniczą w Europie. Miłośnicy letnich wakacji zimą zapewne wybiorą Amman, Agadir, Maltę, Lizbonę i Walencję, natomiast wielbiciele city break’ów – Sztokholm, Billund lub Helsinki.

>> KORONAWIRUS I PODRÓŻE – SPRAWDŹ INNE NASZE WPISYmleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *