Home loty Wizz Air planuje zatrudnienie ponad 4500 osób
Wizz Air planuje zatrudnienie ponad 4500 osób

Wizz Air planuje zatrudnienie ponad 4500 osób

Informacje!

Wizz Air ogłosił w sierpniu zwiększenie rekrutacji pilotów – do 2030 roku przewoźnik planuje zatrudnić 4600 nowych osób. Linia, chcąc zrealizować tego lata 100% planu operacji sprzed pandemii, przeszkoliła już ponad 150 dodatkowych pilotów. Do końca roku zamierza zatrudnić ponad 300 osób.

Piloci, którzy dołączą do załogi Wizz Air, będą latać nowoczesnymi samolotami typu Airbus A320 i A321 w stale rozwijającej się flocie, na ponad 800 trasach do 191 miejsc w 49 krajach. To doskonała oferta dynamicznej kariery, atrakcyjnego wynagrodzenia, wiodącego w branży szkolenia, bezterminowej i bezpiecznej umowy oraz elastycznych i zróżnicowanych grafików.

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”

Wszyscy, którzy marzą o karierze w lotnictwie, mogą aplikować online tutaj.

Wizz Air zaprasza do rekrutacji zarówno doświadczonych kapitanów i pierwszych oficerów, jak również osoby nieposiadające doświadczenia w lotnictwie – program Wizz Air Pilot Academy umożliwia zdobycie licencji pilota komercyjnego. Poza rekrutacją pilotów, Wizz Air kontynuuje nabór pozostałych członków załogi w 43 bazach.
Nowi pracownicy dołączają do Wizz Air w okresie rozwoju linii – tylko w ubiegłym roku zostało otwartych 18 baz i uruchomiono ponad 300 nowych tras Wizz Air.

>> PODRÓŻE LAST MINUTE (i nie tylko) Z POLSKI – NAJLEPSZE OKAZJE!

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *