Home loty Przygotuj się do podróży z KLM [email protected]
Przygotuj się do podróży z KLM Upload@Home

Przygotuj się do podróży z KLM [email protected]

Nowa usługa

Klienci KLM podróżujący na wybranych trasach mogą teraz wcześniej sprawdzić, czy posiadają wszystkie niezbędne dokumenty podróżne związane z COVID-19.

Linie KLM uruchomiły nowe internetowe narzędzie pod nazwą [email protected], za pomocą którego przewoźnik przeprowadza weryfikację dokumentów podróżnych związanych ze stanem zdrowia pasażerów, wymaganych przez kraj docelowy podróży.

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”

Nowe usługa [email protected]

Podróżowanie w obecnych czasach może być wyzwaniem, ponieważ wymaga dodatkowych formalności, które niejednokrotnie różnią się w zależności od kraju docelowego. Aby pomóc swoim pasażerom odpowiednio przygotować się do lotu i zredukować stres, KLM przygotował nowe, wygodne narzędzie. Podróżni korzystający z [email protected] mogą z kilkudniowym wyprzedzeniem uzyskać potwierdzenie, że ich dokumenty związane z COVID-19, wymagane przy wjeździe do kraju docelowego, są prawidłowe i kompletne. Dodatkowo, wcześniejsza weryfikacja dokumentów pozwala na przyspieszenie procedur kontrolnych na lotniskach.

Dzięki wprowadzeniu tego innowacyjnego rozwiązania cyfrowego, KLM chce jak najlepiej pomóc swoim klientom w skomplikowanych przepisach wjazdowych, oszczędzić stres i czas spędzony na lotniskach.

Jak to działa?

Internetowa weryfikacja dokumentów podróżnych związanych z COVID-19 jest dostępna w przypadku wszystkich lotów KLM do Amsterdamu, a także na lotach z Amsterdamu (przez Amsterdam) do: Curaçao, Dubaju, Limy, St Martin, Stambułu, Niemiec i Hiszpanii. Wkrótce KLM planuje stopniowo udostępniać [email protected] na kolejnych trasach.

>> KORONAWIRUS I PODRÓŻE – SPRAWDŹ INNE NASZE WPISY

Klienci linii, którzy posiadają bilety na lot do jednego ze wspomnianych miejsc, otrzymują e-mail z zaproszeniem do skorzystania z usługi [email protected]. Wymagane dokumenty dotyczące COVID-19 należy przekazać do KLM drogą elektroniczną, poprzez stronę KLM najpóźniej do 5 godzin przed wylotem. Wynik weryfikacji jest wysłany e-mailem, zwykle w ciągu jednej godziny.


Na lotnisku

Podróżni, którzy wcześniej sprawdzili swoją dokumentację zdrowotną online za pośrednictwem [email protected], po przybyciu na lotnisku nie muszą przechodzić ponownej weryfikacji i okazują do kontroli jedynie kartę pokładową oraz dowód tożsamości / paszport i ewentualnie wizę. KLM zaleca jednak, aby zawsze posiadać ze sobą wydrukowane kopie wymaganych dokumentów związanych z COVID-19, ponieważ mogą być one wymagane na dalszym etapie podróży, ds. w miejscu docelowym.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *