Home loty Darmowy bilet na EXPO 2020 dla pasażerów Emirates
Darmowy bilet na EXPO 2020 dla pasażerów Emirates

Darmowy bilet na EXPO 2020 dla pasażerów Emirates

Informacje

Emirates, Premier Partner i oficjalne linie lotnicze Expo 2020 w Dubaju, uruchomiły ekskluzywną ofertę dla klientów, dzięki której mogą oni doświadczyć emocji związanych ze światową wystawą Expo, największym tego typu wydarzeniem w regionie.

>> POTRZEBUJESZ WALUTY NA WAKACJE? SPRAWDŹ PROMOCJE INTERNETOWEGO KANTORU!

Klienci Emirates odwiedzający Dubaj i podróżujący przez Dubaj w dowolnym momencie podczas trwania Expo (między 1 października 2021 r. a 31 marca 2022 r.), otrzymają bezpłatny karnet Emirates Expo Day Pass do każdego biletu lotniczego zarezerwowanego w Emirates.

Specjalna oferta Emirates na Expo 2020

Oferta specjalna dotyczy wszystkich biletów na podróż w obie strony, obejmujących lot do lub przez Dubaj w okresie od 1 października 2021 r. do 31 marca 2022 r.* i dotyczy biletów zakupionych w klasach pierwszej, biznes i ekonomicznej, zarezerwowanych za pośrednictwem Emirates na loty flydubai. Oferta przeznaczona jest również pasażerom podróżującym do dowolnego miejsca w globalnej sieci Emirates z czasem przesiadki w Dubaju wynoszącym co najmniej 6 godzin.

Posiadacze biletów w jedną stronę, których podróż rozpoczyna się poza ZEA otrzymają bezpłatną przepustkę Expo Day Pass, jeśli podróżują do Dubaju lub do innych miejsc docelowych pod warunkiem, że zachowany jest minimalny czas przesiadki.

Specjalna oferta dotyczy wszystkich rodzajów taryf, w tym Special, Saver, Flex i Flex Plus. Więcej informacji na temat tej promocji można znaleźć na stronie Emirates.com

Niezależnie od tego, czy podróżni planują zwiedzać Dubaj samotnie, z rodziną czy odwiedzając przyjaciół – teraz jest ku temu najlepsza okazja, ponieważ na wystawie Expo można zobaczyć cały świat w pigułce. Przy okazji przewidziano też wiele atrakcji i ofert specjalnych z okazji złotego jubileuszu ZEA, 50. rocznicy powstania kraju.

Jednak to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości! Podróżni planujący wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i osoby będące w kraju, w tym mieszkańcy, mogą również otrzymać bezpłatną przepustkę Expo Day Pass. Ich plan podróży musi obejmować podróż powrotną do Dubaju w okresie 6 miesięcy trwania Expo.

>> PODRÓŻE LAST MINUTE (i nie tylko) Z POLSKI – NAJLEPSZE OKAZJE!

Jako Premier Partner i oficjalne linie lotnicze Expo 2020 w Dubaju, linie Emirates wkrótce wprowadzą różne pakiety związane z Expo, aby klienci z całego świata mogli cieszyć się 182-dniowym wydarzeniem i doświadczyć tego, co ma do zaoferowania Dubaj.

1 mila Skywards za każdą minutę spędzoną w Dubaju

Klienci Emirates mogą zdobyć 1 milę Skywards za każdą minutę spędzoną w Dubaju między październikiem 2021 r. a marcem 2022 r. Obecni i nowi członkowie Emirates Skywards, którzy zarejestrują się w programie przed 31 marca 2022 r., mogą skorzystać z oferty na stronie emirates.com i zdobyć do 5000 mil. Oferta dotyczy wszystkich biletów lotniczych Emirates zakupionych między 1 sierpnia 2021 r. a 31 marca 2022 r. na podróż między 1 października 2021 r. a 31 marca 2022 r.
Oferta obejmuje loty sprzedawane przez Emirates i obsługiwane przez flydubai z numerem lotu Emirates (EK).

Expo Dubaj 2020

Expo 2020 będzie pierwszym światowym Expo zorganizowanym w regionie Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji Południowej (MEASA). Wydarzenie ma na celu inspirowanie ludzi poprzez prezentację najlepszych przykładów współpracy i innowacji z całego świata w zakresie zrównoważonego rozwoju czy mobilności. Hasło przewodnie wystawy brzmi: “Łącząc umysły, tworzymy przyszłość“. Program sześciomiesięcznego widowiska jest intensywny i zróżnicowany, dzięki czemu Expo zaspokoi potrzeby odwiedzających w każdym wieku.


Przewidziano bogaty zestaw tygodni tematycznych, rozrywkę i edukację. Odnajdą się tutaj miłośnicy sztuki i kultury, smakosze i fanatycy technologii, odbywać się będą wystawy i warsztaty, występy i pokazy na żywo. Miłośnicy architektury będą otoczeni inspirującymi projektami. Odwiedzający mogą zobaczyć swój narodowy pawilon, aby “odwiedzić swój dom“. Na Expo znajdzie się aż 190 pawilonów różnych krajów – to niepowtarzalna okazja, żeby poznać inne kultury. Na wystawie znajdą się też pawilony tematyczne i specjalne, które prezentować będą przyszłość i zmieniające świat innowacje.

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”

Pawilon linii Emirates

Miłośnicy podróży i lotnictwa mogą odwiedzić pawilon Emirates, aby poznać przyszłość lotnictwa komercyjnego przewidzianą na stulecie ZEA w 2071 roku. W centrum pawilonu goście mogą spodziewać się niesamowitych wrażeń, które pozwolą spojrzeć w przyszłość projektowania kabin samolotów i na nowo zdefiniują wrażenia podczas lotu. Będzie można poznać lekkie materiały i technologie, które poprawią osiągi latania, pozwolą zaoszczędzić paliwo i spełnić cele zrównoważonego rozwoju.

Zwiedzający nie powinni również przegapić możliwości zaprojektowania samolotu i skorzystania z interaktywnych eksponatów, które przybliżą zasady lotu.

Pawilon Polski

Architektura Pawilonu Polskiego nawiązuje do hasła przewodniego Expo – mobilności. Tworzy ją otwarta, rozrastająca się ku górze, modułowa konstrukcja, która zaprasza odwiedzających do odpoczynku w cieniu rozłożystego zadaszenia i podziwiania unoszącej się ponad głowami gości instalacji – rzeźby kinetycznej ukazującej lecące stado ptaków. Bogactwo naturalnej przyrody, różnorodność krajobrazu i strategiczne położenie w centrum Europy sprawiają, że Polska jest najważniejszym siedliskiem europejskich ptaków wędrownych.

Zaproszenie odwiedzających do towarzyszenia tej wędrówce stanowi okazję do rozwinięcia wielowątkowej opowieści nie tylko o pięknie polskiej natury, ale przede wszystkim wymianie międzynarodowej, mobilności, eksporcie idei i myśli technologicznej.

Polska zaprezentuje się jako silny ośrodek współpracy, który poprzez rozwój nauki oferuje światu zrównoważone, przyjazne środowisku, inspirowane naturą technologie.

>> KORONAWIRUS I PODRÓŻE – SPRAWDŹ INNE NASZE WPISY

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *