Home Newsy Nowa, rozszerzona oferta Promo na pociągi ekspresowe PKP Intercity
Nowa, rozszerzona oferta Promo na pociągi ekspresowe PKP Intercity

Nowa, rozszerzona oferta Promo na pociągi ekspresowe PKP Intercity

Zmiany w promocjach

PKP Intercity wprowadza do pociągów ekspresowych nową, rozszerzoną ofertę Promo z pięcioma progami cenowymi, która pozwoli na kupno tańszych biletów pasażerom elastycznie planującym podróże.

PKP Intercity przygotowuje się do obsługiwania stale rosnącej liczby pasażerów i wprowadza system dynamicznego zarządzania cenami w pociągach ekspresowych, czyli połączeniach kategorii Express InterCity Premium (EIP), realizowanych pociągami Pendolino, oraz Express InterCity (EIC), aby jak najlepiej odpowiadać na bieżące zapotrzebowanie na podróże.

Nowa, rozszerzona oferta Promo już obowiązuje i zastępuje trzy dotychczasowe – Super Promo, Promo i Wcześniej. Bilety są dostępne na intercity.pl

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”

Oferta Promo ma pięć poziomów cenowych: Super Promo, Promo Plus, Promo 30 (bilety tańsze o 30% od ceny bazowej), Promo 20 (tańsze o 20%) i Promo 10 (tańsze o 10%).

Dostępność poszczególnych biletów promocyjnych nie będzie już zależna od wyprzedzenia, z jakim pasażer kupi bilet, a od obłożenia danego pociągu. Przewoźnik będzie zarządzać liczbą promocyjnych biletów w poszczególnych progach cenowych w zależności od popytu, a więc np. w zależności od dnia przejazdu, relacji, klasy wagonu czy momentu zakupu.

Niezmienne pozostaje to, że ceny biletów na pociągi ekspresowe na popularnych trasach między dużymi miastami zaczynają się już od 49 zł.

>> POTRZEBUJESZ WALUTY NA WAKACJE? SPRAWDŹ PROMOCJE INTERNETOWEGO KANTORU!

Chcemy, aby proponowane przez nas promocje były efektywne, czyli zachęcały pasażerów do wyboru połączenia, które zapewni im podróż w jak najlepszej cenie. Korzyścią nowej oferty jest między innymi to, że czasami wystarczy wybrać pociąg o nieco mniej popularnej godzinie, by kupić dużo tańszy bilet. Dzięki tej zmianie bilety na mniej popularne połączenia będą dłużej dostępne w promocyjnych cenach. Do tej pory, na mniej niż 7 dni do odjazdu pociągu nie obowiązywały już progi promocyjne z oferty Wcześniej. Obecnie to się zmienia – jeśli w danym pociągu nadal będzie dużo wolnych miejsc, bilety promocyjne będą mogły być wciąż dostępne” – tłumaczy Tomasz Gontarz, Członek Zarządu PKP Intercity.


Pule biletów w poszczególnych poziomach cenowych będą limitowane, warto więc planować podróż z wyprzedzeniem i kupować je jak najwcześniej.

>> DOBRE I TANIE UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE – TAK WAŻNE W TYCH CZASACH!

Siatka połączeń pociągów ekspresowych obejmuje największe miasta w Polsce i turystyczne ośrodki, m.in. Warszawę, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Katowice, Szczecin, Rzeszów czy Kołobrzeg. Takie podróże cieszą się dużą popularnością. 52% Polaków deklaruje, że chętnie wyjeżdża do innych miast na krótki odpoczynek, tzw. city break.

Jednocześnie 57% uważa, że city breaki będą coraz popularniejsze w kolejnych latach i jedynie 7% jest odmiennego zdania.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *