Home loty Zapowiedź jesiennej oferty Air France – nowości na sezon zimowy
Zapowiedź jesiennej oferty Air France – nowości na sezon zimowy

Zapowiedź jesiennej oferty Air France – nowości na sezon zimowy

Informacje.

Właśnie rozpoczął się sezon letnich wakacji, a linie już pracują nad jesienno-zimową ofertą lotów. Air France w dalszym ciągu dostosowuje swoją siatkę lotów do zapotrzebowania rynku. W najbliższym sezonie jesień-zima 2021/2022 przewoźnik chce uruchomić trzy nowe, egzotyczne trasy. Pasażerowie Air France będą mogli teraz polecieć (z przesiadką w Paryżu CDG) do Kolombo (Sri Lanka), na Zanzibar (Tanzania) oraz do Maskatu (Oman).

Ponadto, dzięki zwiększonej liczbie połączeń, wzrośnie liczba dostępnych w sprzedaży biletów m.in. do Dubaju, Miami oraz Papeete (Polinezja Francuska). Trwają dalsze prace nad jesienno-zimowym rozkładem, którego szczegóły zostaną ogłoszone wkrótce.

>> POTRZEBUJESZ WALUTY NA WAKACJE? SPRAWDŹ PROMOCJE INTERNETOWEGO KANTORU!

Nowość w rozkładzie – Zanzibar

Od 18 października 2021 r. Air France poleci na Zanzibar (Tanzania), który jest nowym kierunkiem w ofercie linii. Loty będą odbywały się dwa razy w tygodniu z międzylądowaniem w Nairobi (Kenia), samolotem typu Boeingi 787-9 (Dreamliner).

>> PODRÓŻE LAST MINUTE (i nie tylko) Z POLSKI – NAJLEPSZE OKAZJE!

Polinezja Francuska: Papeete

W najbliższym rozkładzie jesienno-zimowym, w związku z dużym zapotrzebowaniem, Air France wzmocni ofertę lotów do Papeete (Polinezja Francuska). Od 3 listopada b.r. przewoźnik zaoferuje do 5 lotów tygodniowo na trasie Paryż – Papeete, z międzylądowaniem w Los Angeles (USA). Loty będą odbywały się na pokładzie Boeinga 777-200.

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”

Bliski Wschód: Maskat (nowy kierunek) i Dubaj

Drugim po Zanzibarze nowym kierunkiem Air France będzie bliskowschodni Maskat (Oman), dokąd francuska linia rozpocznie loty od 31 października b.r. W rozkładzie znajdą się trzy loty w tygodniu, na pokładzie Boeinga 787-9 Dreamliner. W sezonie zimowym, od 23 października, przewoźnik planuje również zwiększyć liczbę lotów do Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie), do 14 połączeń tygodniowo.

Azja: Kolombo (nowość)

Trzecia nowa destynacja Air France to Kolombo (Sri Lanka). Loty na nowej trasie (trzy razy w tygodniu z wylotem z Paryża) zostaną uruchomione od 1 listopada 2021 r., a rejs będzie miał międzylądowanie w Malé (Malediwy). Podobnie jak na pozostałych nowo otwartych trasach, rejs będzie realizowany Dreamlinerem, Boeing 787-9.


Ameryka Północna: Miami

Linia zapowiedziała również, że od 31 października b.r. wzrośnie liczba dostępnych miejsc do Miami, dzięki większej częstotliwości lotów. Air France będzie oferował do 12 rejsów tygodniowo na trasie Paryż-Miami samolotami Boeing 777-300 i Airbus A350.

Powyższa oferta lotów może ulec zmianie, ponieważ jest uzależniona od pozwoleń wydawanych przez władze poszczególnych państw, w zależności od sytuacji epidemiologicznej. Loty będą realizowane z uwzględnieniem środków sanitarnych i bezpieczeństwa zdrowia, zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym kraju.

>> KORONAWIRUS I PODRÓŻE – SPRAWDŹ INNE NASZE WPISY

Elastyczne bilety

W ramach swojej aktualnej polityki handlowej Air France oferuje obecnie w pełni modyfikowalne bilety na podróże do 31 grudnia 2021 r. Klienci mogą bezpłatnie zmienić** swoją rezerwację lub anulować podróż i dokonać zwrotu środków na kupon podróżny.***

Kupon podróżny można wymienić na dowolną inną podróż lub zwrócić w razie niewykorzystania. W przypadku, gdy lot zostanie odwołany przez linię lotniczą, klienci mają dodatkowo możliwość zażądania pełnego zwrotu kosztów biletu.

*Aby sprawdzić wymogi wjazdowe obowiązujące podczas całej podróży, przy lotach tranzytowych przez Paryż, na stronie airfrance.traveldoc.aero należy wpisać kolejno wszystkie odcinki podróży.

**Zmiany daty i / lub miejsca docelowego można dokonać niezależnie od warunków taryfy, najpóźniej do dnia pierwszego lotu w rezerwacji. Jeśli cena nowego biletu będzie wyższa, klient zostanie obciążony różnicą w cenie.

***Zwrot należy wnioskować najpóźniej do dnia pierwszego lotu w rezerwacji. Jeśli warunki taryfy biletu nie pozwalają na zwrot pieniężny, to pasażer otrzymuje zwrot środków na kupon podróżny, ważny przez 1 rok. Kupon podlega zwrotowi w dowolnym momencie.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *