Home loty Promocja Emirates: odbierz darmowy bilet do Burdż Chalifa
Promocja Emirates: odbierz darmowy bilet do Burdż Chalifa

Promocja Emirates: odbierz darmowy bilet do Burdż Chalifa

Promocja!

Darmowe bilety dla pasażerów

Wszyscy pasażerowie Emirates będą mogli zobaczyć Dubaj z nowej perspektywy dzięki bezpłatnemu biletowi do At the Top, Burdż Chalifa – jednego z najwyżej położonych tarasów widokowych na świecie.

Aby podziwiać fascynujący i ciągle zmieniający się krajobraz Dubaju z lotu ptaka, klienci Emirates mogą skorzystać z wyjątkowej oferty przy zakupie biletów w dowolnej klasie. Aby uzyskać bezpłatny wstęp, klienci muszą zarezerwować podróż do Dubaju na stronie emirates.com z kodem promocyjnym TOP2021 lub za pośrednictwem partnerskich biur podróży przed 22 lipca na podróż do 30 września 2021 r.

Wspaniała konstrukcja, która wznosi się nad panoramą Dubaju, znajduje się obok centrum handlowego Dubai Mall i od otwarcia w 2010 roku przyciągała turystów z całego świata. Burdż Chalifa jest nie tylko najwyższą wolnostojącą budowlą na świecie, ale także posiada najszybsze dwupokładowe windy, poruszające się z prędkością 10 m/s.

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”

Z poziomu 124 piętra zwiedzający mogą przyjrzeć się bliżej światu przez teleskopy o dużej mocy i wyjść na taras widokowy z widokiem na stale rosnącą panoramę miasta. Następnie wizyta jest kontynuowana na poziomie 125, na wysokości 456 metrów – znajduje się tam przestronny taras z oszałamiającym 360-stopniowym widokiem na miasto.


Obowiązkowym punktem do zwiedzenia będzie też Dubai Mall, tętniące życiem centrum handlowo-rozrywkowe, w którym znajduje się Dubajskie Akwarium i Podwodne Zoo. Odwiedzający mogą zakończyć dzień w jednej z wielu lokali gastronomicznych, słuchając spektakularnej muzyki podczas pokazu dubajskich fontann.

Odkrywaj Dubaj z Emirates

Linie Emirates bezpiecznie wznowiły loty do ponad 120 miejsc docelowych w swojej globalnej sieci, oferując podróżnym 6 wygodnych połączeń na trasie Warszawa – Dubaj od 3 lipca. Od skąpanych w słońcu plaż po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne, Dubaj oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie “Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa.

>> KORONAWIRUS I PODRÓŻE – SPRAWDŹ INNE NASZE WPISY

Wpis pochodzi z informacji prasowej

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *