Home loty Dużo opcji na wakacje – prawie 200 kierunków od Air France
Dużo opcji na wakacje – prawie 200 kierunków od Air France

Dużo opcji na wakacje – prawie 200 kierunków od Air France

Jest trochę fajnych opcji!

Łagodzenie restrykcji na wakacje

Wraz ze stopniowym łagodzeniem ograniczeń w podróżowaniu i otwieraniem granic, Air France mobilizuje siły przed sezonem letnich wakacji. Tego lata linia planuje zaoferować blisko 200 kierunków na całym świecie, w tym ponad 110 miast we Francji, Europie i Afryce Północnej. Pasażerowie dostaną do dyspozycji więcej lotów na trasach w Europie, do Afryki Północnej i do Francuskich Departamentów Zamorskich. Linia nadal oferuje w pełni elastyczne bilety z opcją bezpłatnej zmiany lub zwrotu. Loty są realizowane w reżimie sanitarnym. Za dbałość o bezpieczeństwo i ochronę pasażerów w czasie podróży Air France otrzymał ostatnio diamentową, najwyższą nagrodę od APEX.

Kilkadziesiąt nowych połączeń

Siatka połączeń krajowych i europejskich wzbogaci się o 81 połączeń sezonowych, z czego 23 to nowe trasy. Oprócz rozbudowy oferty krajowej we Francji o dodatkowe rejsy np. na Korsykę, wzrośnie liczba lotów do popularnych miejsc wakacyjnych w Europie, między innymi do Grecji, Portugalii, Hiszpanii i Włoch.

Złagodzenie restrykcji podróżnych pozwoliło Air France na odbudowę swojej oferty i zwiększenie liczby dostępnych miejsc na lotach na Karaiby Francuskie (Martynika, Gwadelupa) oraz wyspę Reunion na Oceania Indyjskim. Tego lata przewoźnik będzie obsługiwał do 3 lotów dziennie na każdą ze wspomnianych wysp z wylotem z obu paryskich lotnisk – Orly i de Gaulle?a, zapewniając dobre połączenie wszystkim swoim pasażerom tranzytowym.

>> KORONAWIRUS I PODRÓŻE – SPRAWDŹ INNE NASZE WPISY

W miesiącach tegorocznych letnich wakacji – w lipcu i sierpniu – całkowita oferta lotów Air France będzie stanowiła 65 procent podaży przewoźnika z tego samego okresu w 2019 roku.

Aby linia mogła zapewnić zwiększoną częstotliwość lotów w nadchodzącym sezonie, zespoły techniczne Air France aktualnie przywracają do operacji 10 samolotów średniego zasięgu i 12 maszyn obsługujących loty długodystansowe. Łącznie tego lata loty Air France będą realizowane 181 samolotami.

Lista dostępnych kierunków Air France we Francji, w Europie, Afryce Północnej i Francuskich Departamentach Zamorskich ? lato 2021

Francja:

Ajaccio, Aurillac, Bastia, Biarritz, Bordeaux, Brest, Brive, Calvi, Castres, Clermont Ferrand, Figari, Lourdes/Tarbes, Lyon, Marsylia, Montpellier, Nantes, Nicea, Pau, Perpignan, Rennes, Tuluza

Europa:

Alicante, Amsterdam, Ateny, Bazylea-Miluza, Barcelona, Bari, Belgrad, Bergen, Berlin, Bilbao, Billund, Birmingham, Bolonia, Bukareszt, Budapeszt, Cagliari, Katania, Kopenhaga, Korfu (nowość), Cork, Dublin, Dubrownik, Dusseldorf, Edynburg, Faro, Florencja, Frankfurt, Genewa, Goteburg, Hamburg, Hanower, Helsinki (nowość), Heraklion, Ibiza, Stambuł , Kijów, Kraków, Las Palmas (nowość), Lizbona, Lublana, Londyn, Madryt, Malaga, Malta (nowość), Manchester, Mediolan, Moskwa, Monachium, Mykonos, Neapol, Newcastle, Norymberga, Olbia, Oslo, Palermo, Palma De Mallorca, Pisa (nowość), Porto, Praga, Rodos (nowość), Rzym, Santorini, Sewilla, Sofia, Split, St. Petersburg, Sztokholm, Stuttgart, Tbilisi, Thessaloniki, Turyn, Walencja, Warszawa, Wenecja, Wiedeń, Erywań, Zagrzeb, Zurych

Afryka Północna:

Agadir (nowość), Algier, Casablanca, Djerba, Monastyr (nowość), Oran, Marrakesz, Rabat, Tanger (nowość), Tunis


Francuskie Departamenty Zamorskie:

Kajenna (Gujana Francuska), Fort-de-France (Martynika), Papeete (Polinezja Francuska), Pointe-a-Pitre (Gwadelupa), Saint-Denis de la Reunion (Wyspa Reunion), Saint-Martin

Wyloty do powyższych miast odbywają się z lotnisk w Paryżu (oraz regionalnych lotnisk we Francji), szczegóły wraz z cenami są dostępne na airfrance.pl.

Powyższa oferta lotów może ulec zmianie, ponieważ jest uzależniona od pozwoleń wydawanych przez władze poszczególnych państw, w zależności od sytuacji epidemiologicznej. Loty będą realizowane z uwzględnieniem środków sanitarnych i bezpieczeństwa zdrowia, zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym kraju.

>> WIĘCEJ WPISÓW Z KATEGORII “NEWS”

Air France zaleca swoim klientom, aby przed podróżą sprawdzili aktualnie obowiązujące zasady i ograniczenia wjazdowe, w szczególności w odniesieniu do testów na COVID-19. Szczegółowe informacje o wymogach wjazdowych do poszczególnych krajów są dostępne na stronie airfrance.traveldoc.aero

Elastyczne bilety

W ramach swojej aktualnej polityki handlowej Air France oferuje obecnie w pełni modyfikowalne bilety na podróże do 31 grudnia 2021 r. Klienci mogą bezpłatnie zmienić** swoją rezerwację lub anulować podróż i dokonać zwrotu środków na kupon podróżny.*** Kupon podróżny można wymienić na dowolną inną podróż lub zwrócić w razie niewykorzystania.
W przypadku, gdy lot zostanie odwołany przez linię lotniczą, klienci mają dodatkowo możliwość zażądania pełnego zwrotu kosztów biletu.

>> PODRÓŻE LAST MINUTE (i nie tylko) Z POLSKI – NAJLEPSZE OKAZJE!

*Aby sprawdzić wymogi wjazdowe obowiązujące podczas całej podróży, przy lotach tranzytowych przez Paryż, na stronie airfrance.traveldoc.aero należy wpisać wszystkie odcinki podróży.

**Zmiany daty i / lub miejsca docelowego można dokonać niezależnie od warunków taryfy, najpóźniej do dnia pierwszego lotu w rezerwacji. Jeśli cena nowego biletu będzie wyższa, klient zostanie obciążony różnicą w cenie.

***Zwrot należy wnioskować najpóźniej do dnia pierwszego lotu w rezerwacji. Jeśli warunki taryfy biletu nie pozwalają na zwrot pieniężny, to pasażer otrzymuje zwrot środków na kupon podróżny, ważny przez 1 rok. Kupon podlega zwrotowi w dowolnym momencie

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *