Home loty Chorwacki Zadar już od 205 PLN – bezpośrednio w wakacje i nie tylko
Chorwacki Zadar już od 205 PLN – bezpośrednio w wakacje i nie tylko

Chorwacki Zadar już od 205 PLN – bezpośrednio w wakacje i nie tylko

Fajna okazja!

Chorwacja – dobra cena lotów z Polski!

Jest dobra cena lotów do Chorwacji – bezpośrednio do Zadaru. Rezerwacji możecie dokonać na stronie lot.com lub (przeważnie trochę taniej) przez poniższe linki.

JEST WIĘCEJ DOBRYCH CEN!
Jest to promocja z Weekendu Zniżek. Więcej informacji o niej znajdziecie na stronie lot.com lub w naszym wpisie. Z kolei wszystkie wpisy z ofertami z tej promocji znajdziecie TUTAJ

Warszawa (WAW) – Zadar (ZAD) od ~305 PLN RT:

  Rzeszów (RZE) – Zadar (ZAD) od ~205 PLN RT:

   *Link kieruje Was do porównywarki, która od razu sprawdzi alternatywne połączenia.

   INNE PRZYDATNE

    * Link kieruje Was do porównywarki, która od razu sprawdzi alternatywne połączenia.

    Noclegi:

    Z rezerwacją noclegów pomoże serwis Kayak.pl przeszukujący wiele serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

    Zadar / Chorwacja

    To piękne stare miasto nad Adriatykiem, w północnej części Dalmacji, z bogactwem historycznych budynków i kościołów, Pałacem Książęcym i elegancką starówką. Niektóre fragmenty pamiętają jeszcze czasy rzymskie.


    Dużą turystyczną atrakcją jest instalacja “organy morza”, czyli kamienne schody przy wybrzeżu grające “muzykę morza”, gdy woda uderza i wlewa się do ich wnętrza. Jest także nowoczesny pomnik słońca oraz Muzeum Antycznego Szkła. Zadarscy gondolierzy (jedyni na chorwackim wybrzeżu), którzy nazywają się tu “barkajoli” i kultywują tradycję przekazywaną z pokolenia na pokolenie od XIV wieku, zabiorą nas w morską podróż wokół portu.

    Region słynie też z produkcji doskonałych win białych i czerwonych, a na zadarskim targu rybnym można kupić świeże ryby i owoce morze. Zadar jest też idealną bazą wypadową do położonego nieopodal Parku Narodowego Kornati – archipelagu 147 wysp i wysepek. Okolice Zadaru słyną też z malowniczych gór, jezior, kanionów i wodospadów.

    Przykładowe rezerwacje:


    mleko

    Opublikuj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *