Home Newsy PKP Intercity wprowadza do sprzedaży internetowej promocyjne bilety na połączenia do Czech
PKP Intercity wprowadza do sprzedaży internetowej promocyjne bilety na połączenia do Czech

PKP Intercity wprowadza do sprzedaży internetowej promocyjne bilety na połączenia do Czech

Dobre!

Teraz zakup biletów PKP Intercity na pociągi do i z Czech staje się prostszy – w systemie internetowej sprzedaży e-IC można kupić promocyjne bilety w ofercie Super Promo International.

Od 17 czerwca 2021 r. PKP Intercity udostępnia w systemie internetowej sprzedaży e-IC bilety na bezpośrednie połączenia z i do Czech. W ramach pilotażu dostępne w sprzedaży będą na razie wyłącznie bilety promocyjne z limitowanej oferty Super Promo International.

W kolejnych etapach pilotaż będzie rozszerzany o wprowadzenie do e-IC możliwości zakupu biletów promocyjnych na połączenia do innych krajów, a następnie biletów według standardowych taryf.

Wprowadzone rozwiązanie to krok ku uczynieniu naszej oferty przewozów międzynarodowych jeszcze bardziej atrakcyjną. Wierzymy, że możliwość zakupu biletów online zwiększy i tak już wysokie zainteresowanie podróżami do Czech, a docelowo także do innych zagranicznych destynacji. Mamy nadzieję, że wpłynie to pozytywnie na doświadczenia pasażerów z podróży z PKP Intercity, która w naszym przekonaniu zaczyna się na długo przed wejściem do pociągu – mówi Tomasz Gontarz, Członek Zarządu PKP Intercity.

>> LEO EXPRESS WRACA Z KOLEJOWYM POŁĄCZENIEM Z POLSKI DO PRAGI!

Sprzedaż biletów na intercity.pl rusza na 60 dni przed odjazdem pociągu, a ich zakup, w zależności od wybranego pociągu, będzie możliwy do 3 lub 1 dnia przed wyjazdem – lub do wyczerpania puli promocyjnej. Promocyjnych biletów nie można zwracać ani wymieniać.


Biletów zakupionych w e-IC nie trzeba drukować, wystarczy okazać je konduktorowi na ekranie urządzenia mobilnego (jedyny wyjątek to przejazdy międzynarodowe w wagonach sypialnych lub z miejscami do leżenia, gdzie obowiązuje bilet w postaci wydruku).

Do Czech nie tylko łatwiej, ale i taniej

Oferta Super Promo International podzielona jest na 5 progów cenowych ? gdy wyczerpie się jedna pula biletów, automatycznie rozpoczyna się sprzedaż z kolejnej.

Najniższe progi dają możliwość zakupu biletów z Krakowa już od zaledwie 9,90 euro (do Pardubic), z Katowic od 14,90 euro (do Pragi), a z Warszawy do Pragi od 19,90 euro. Z Krakowa do stolicy Czech można podróżować już za 14,90 euro.


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *