Home loty Phuket. Linie Emirates wznawiają loty na tajską wyspę!
Phuket. Linie Emirates wznawiają loty na tajską wyspę!

Phuket. Linie Emirates wznawiają loty na tajską wyspę!

Możliwe podróże bez kwarantanny!

Linie Emirates ogłosiły, że od 2 lipca 2021 będą realizowały cztery loty w tygodniu na wyspę Phuket, ponownie otwierając to popularne miejsce dla turystów z zagranicy. Ponadto osoby zaszczepione przeciwko COVID-19 będą cieszyć się bezproblemową podróżą, ponieważ nie będą musiały odbywać kwarantanny po przyjeździe. Phuket to jedno z najbardziej lubianych miejsc wakacyjnych na świecie, które jest znane z rozległych, białych i piaszczystych plaż.

Trasa Dubaj-Phuket będzie obsługiwana przez Boeinga 777-300ER w konfiguracji trzyklasowej, oferując usługi premium w klasach pierwszej i biznes oraz w klasie ekonomicznej.

Lot Emirates EK378 wystartuje z Dubaju we wtorki, piątki, soboty i niedziele o godzinie 03:00, lądując na Międzynarodowym Lotnisku Phuket o 12.30 tego samego dnia. Lot powrotny EK379 odleci z Phuket o 00:10 w środy, soboty, niedziele i poniedziałki docierając do Dubaju o 03:05 tego samego dnia (wszystkie podane godziny to czas lokalny).

>> SPRAWDŹ LOTY Z POLSKI NA PHUKET

Cztery rejsy tygodniowo zapewnią klientom wygodę i wybór dostosowany do ich planów wakacyjnych. Popularne tajskie miasto pozostaje ulubionym miejscem podróżnych z Bliskiego Wschodu, Europy i nie tylko. Od września 2020 r. linie Emirates wznowiły również codzienne loty do Bangkoku.


Loty do Phuket można rezerwować na stronie emirates.com lub za pośrednictwem biur podróży.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *