Home loty PLL LOT: darmowa zmiana rezerwacji przedłużona do końca lipca 2021
PLL LOT: darmowa zmiana rezerwacji przedłużona do końca lipca 2021

PLL LOT: darmowa zmiana rezerwacji przedłużona do końca lipca 2021

Przedłużenie promocji

LOT po raz kolejny przedłuża możliwość elastycznego zarządzania rezerwacjami. Dzięki temu przewoźnik zapewnia bezproblemowe planowanie podróży w czasie nadchodzących wakacji, umożliwiając wszystkim, którzy nabędą bilety do końca lipca 2021, wprowadzanie zmian w rezerwacjach bez dodatkowych opłat.

>> NASZE WPISY Z PROMOCJAMI PLL LOT

Pasażerowie LOT-u już od września 2021 mają możliwość bezpłatnego dokonywania zmian w rezerwacjach. To odpowiedź przewoźnika na wyzwania, które przed podróżnymi postawiła pandemia COVID-19. LOT wprowadził elastyczną politykę zakupu biletów jako jedna z pierwszych linii lotniczych na świecie.

Wraz z udostępnieniem naszym pasażerom letniej siatki połączeń, kontynuujemy politykę elastycznego zarządzania rezerwacjami. Wiemy, jak ważna dla komfortu podróżowania jest możliwość spokojnego planowania, a także ewentualnego przełożenia terminu wylotu na dalszy termin w czasie pandemii. Dlatego tymi zasadami obejmujemy bilety wykupione do końca lipca 2021 r. – mówi Krzysztof Moczulski, rzecznik prasowy LOT-u.

Przedłużona oferta obejmuje bilety na wszystkie połączenia LOT-u, w tym również zakupione do 31 lipca 2021 roku (wiążący jest termin zakupu oryginalnego biletu, samej zmiany można dokonywać po tym terminie).

Dla biletów nabytych w tym okresie wybór nowego terminu lub kierunku podróży bez dodatkowych opłat dostępny jest dla całej siatki połączeń krajowych, średniego i dalekiego zasięgu oraz dla wszystkich taryf LOT-u, także najtańszej taryfy SAVER. Ewentualne dopłaty wiążą się wyłącznie z różnicą w cenach biletów w przypadku braku dostępności taryfy, w której dokonano oryginalnej rezerwacji. Liczba zmian w ramach opublikowanego rozkładu nie jest limitowana.

>> SPRAWDŹ PROMOCJE PLL LOT – NP. NA WAKACJE

W przypadku wyboru nowej daty podróży na tej samej trasie pasażerowie mogą samodzielnie dokonywać modyfikacji przez stronę LOT.com w zakładce “Zarządzaj rezerwacją”. Zmiany kierunku podróży można dokonać za pośrednictwem LOT Contact Center lub w biurze podróży, w którym zakupiony został oryginalny bilet.

Przedłużenie bezpłatnych zmian w rezerwacjach do 31 lipca 2021 roku to jedno z wielu udogodnień dla pasażerów, wprowadzonych przez LOT w ostatnim czasie. W dalszym ciągu obowiązuje również przedłużenie terminu ważności wszystkich voucherów do 24 miesięcy. Dotyczy to także dokumentów, które zostały wystawione od marca do października 2020 roku. Voucher można wykorzystać przez 2 lata od daty wystawienia, a nowy lot wybrać w ramach całej siatki połączeń LOT-u, dostępnej w ciągu następnych 12 miesięcy.


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *