Home loty Emirates: ułatwienie podróży. Elastyczne bilety i łatwiejsze zmiany rezerwacji
Emirates: ułatwienie podróży. Elastyczne bilety i łatwiejsze zmiany rezerwacji

Emirates: ułatwienie podróży. Elastyczne bilety i łatwiejsze zmiany rezerwacji

Przydatne!

Elastyczne podróże na dłużej

Linie Emirates wprowadziły kolejną aktualizację do obecnie istniejących zasad rezerwacji, oferując klientom jeszcze większą pewność i elastyczność w planowaniu podróży.

Klienci posiadający bilety wydane przed 30 września 2020 r. na podróż przed 31 grudnia 2021 r. mogą teraz zmienić rezerwację na dowolną datę w ciągu 36 miesięcy, co stanowi przedłużenie aż o 12 miesięcy w stosunku do poprzedniego regulaminu.

Osoby posiadające bilety wydane po 1 października 2020 r. na podróż przed 31 grudnia 2021 r. mogą wykorzystać swoje bilety w dowolnym momencie w ciągu 24 miesięcy.

Opłaty za ponowne wystawienie dowolnego biletu zostaną zniesione, a vouchery lub niewykorzystane części biletów Emirates mogą zostać zwrócone bez żadnych opłat.

Klienci, którzy posiadają bilety wydane bezpośrednio przez Emirates, zarówno na emirates.com, czy w punktach sprzedaży detalicznej i centrach linii lotniczej, nie muszą kontaktować się z Emirates, ponieważ ważność biletów jest automatycznie przedłużona. Klienci, którzy kupili bilety za pośrednictwem biura podróży, będą musieli skontaktować się ze swoim agentem przed upływem terminu ważności, aby ponownie wystawić bilety.

Więcej informacji na temat zasad zmiany rezerwacji Emirates znajduje się na stronie linii.

Kompleksowe ubezpieczenie podróżne

Emirates były pierwszym przewoźnikiem, który zapewnił wszystkim pasażerom globalne ubezpieczenie podróżne od wielu ryzyk, a teraz przedłuża tę usługę po 31 marca 2021 r., aż do odwołania, oferując swoim klientom spokój podczas planowania podróży.

>> SPRAWDŹ PROMOCJE EMIRATES

Status poziomu Emirates Skywards i przedłużenie mil

Emirates Skywards przedłuża status swoich członków na poziomie Silver, Gold i Platinum do 2022 r.


Ważność mil Skywards, które wygasają od kwietnia 2020 r., została dodatkowo przedłużona do 31 sierpnia 2021 r., zapewniając członkom Skywards więcej możliwości wykorzystania mil , np. jako loty czy w postaci nagród partnerów, a także innych przywilejów.

Ponadto Emirates Skywards oferuje członkom możliwość zdobycia podwójnych mil poziomu za wszystkie loty Emirates i flydubai zarezerwowane od 1 kwietnia do 30 czerwca na podróż do 30 grudnia 2021 r.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *