Home loty Ryanair i dwie darmowe zmiany rezerwacji. Promocja PRZEDŁUŻONA!
Ryanair i dwie darmowe zmiany rezerwacji. Promocja PRZEDŁUŻONA!

Ryanair i dwie darmowe zmiany rezerwacji. Promocja PRZEDŁUŻONA!

Informacje!

Ryanair utrzymuje swoją poprzednią promocję! Pisałem o niej już wcześniej (KLIK).

Jest to promocja, w której przewoźnik skasował opłatę za zmianę rezerwacji. Oferta dotyczy wyłącznie lotów zarezerwowanych do 30 września 2021 r. na podróże przed 31 grudnia 2021 r.
Możesz wprowadzić maksymalnie dwie zmiany do 31 grudnia 2021 r.

Wcześniej brak opłaty za zmianę lotu dotyczył rezerwacji dokonanych do 30 czerwca 2021, na loty do października 2021.

Darmowej zmiany możemy dokonać DWA RAZY.

Trzeba oczywiście pokryć różnicę w cenie – jeśli nowy lot jest droższy. Nie dostaniemy jednak zwrotu, jeśli nowe loty są tańsze. Nowy lot musi się odbyć w terminie aż do 31 grudnia 2021.
Zmiany można bezpłatnie dokonać do 7 dni przed pierwotnie planowaną podróżą.

>> SPRAWDŹ OFERTY LOTÓW RYANAIR

Niepobierana prowizja za zmianę daje nam oszczędność od 35 EUR do aż 95 EUR (za pasażera, za lot).

Rezygnacja z opłaty za zmianę lotu – zasady i warunki

(stan na 26 maja 2021):
– Warunki promocji “Bezpłatna zmiana lotu” zostały określone przez firmę Ryanair Group, Ryanair Dublin Office, Airside Business Park, Swords, Irlandia (zwaną dalej “Ryanair”).
– Promocja “Bezpłatna zmiana lotu” dotyczy wyłącznie lotów zarezerwowanych przed 30 września 2021 r. Aby skorzystać z promocji ?Bezpłatna zmiana lotu?, nowe loty muszą odbyć się do 31 grudnia 2021 r. (włącznie).
– Aby skorzystać z promocji “Bezpłatna zmiana lotu”, zmiana lotu musi mieć miejsce co najmniej 7 dni przed datą pierwotnego wylotu. Wszelkie zmiany dokonane w ciągu 7 dni od pierwotnej daty wylotu będą podlegać standardowej opłacie za zmianę lotu określonej w Tabeli opłat.
– Jeżeli taryfa powiązana z nowymi datami lotów jest droższa od taryfy zapłaconej za pierwotne daty lotów, wówczas klient jest zobowiązany uiścić stosowną różnicę. Należy także pokryć różnice w cenach wszystkich dodatkowych produktów.
– W ramach tej promocji nie wolno zmieniać imienia i nazwiska. Wszystkie zmiany imienia i nazwiska podlegają standardowej opłacie za zmianę nazwiska określonej w naszej Tabeli opłat.
– Brak opłaty za zmianę lotu dotyczy maksymalnie dwóch zmian: daty wylotu, daty powrotu lub dat obu lotów albo tras wskazanych na pierwotnej rezerwacji.
– Kolejne zmiany (poza dwiema bezpłatnymi, o których mowa powyżej) są dopuszczalne, ale będą podlegać opłacie za zmianę lotu zgodnie z punktem 3.1.5 naszych Ogólnych warunków przewozu, stosownie do przypadku. Jeśli lot na trasie wylotu został już zrealizowany, można dokonać jeszcze jednej zmiany daty lotu powrotnego.
– Jeśli nie chcesz dokonać zmian lotu dla wszystkich pasażerów w rezerwacji, musisz skontaktować się z działem obsługi klienta Ryanair.
– W przypadku wcześniejszej rezerwacji miejsc na nowy lot zostaną przydzielone te same miejsca. Jeżeli wykupione miejsca nie będą dostępne, pasażerowie będą mieli możliwość wyboru nowych miejsc. Jeśli nowe wybrane miejsca są droższe, pasażer zostanie obciążony różnicą w cenie. ?
– W razie braku odmiennych postanowień wynikających z obowiązującego prawa, niniejszy Regulamin podlega interpretacji zgodnie z przepisami prawa irlandzkiego.
Obowiązują Ogólne warunki przewozu Ryanair.


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *