Home loty Ryanair uruchamia panel doradczy. Możesz… nawtykać linii :)
Ryanair uruchamia panel doradczy. Możesz… nawtykać linii :)

Ryanair uruchamia panel doradczy. Możesz… nawtykać linii :)

Ciekawe…

Ryanair ogłosiła w maju uruchomienie nowego panelu doradczego dla klientów. Ryanair zaprasza pasażerów z całej Europy do przekazywania opinii oraz rekomendacji, które pomogą w dalszym doskonaleniu usług pasażerskich.

W ramach pierwszego spotkania panelu doradczego klientów już tej jesieni, wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do biura Ryanair w Dublinie, aby wziąć udział w spotkaniu dotyczącym obsługi klienta, aby pomóc Ryanairowi ulepszyć swoje usługi. Aplikanci mogą spodziewać zaproszeń na przyszłe spotkania w ramach panelu doradczego dla klientów w głównych miastach europejskich jak Madryt, Rzym, Berlin, Warszawa i wiele więcej. Zalecenia z panelu nadadzą kształt programowi poprawczemu Ryanaira w 2022 r., wzmacniając zobowiązanie Ryanaira do zapewniania najtańszych lotów, punktualności oraz doskonałej obsługi klienta.

Nowy panel doradczy Ryanair jest jedną z kilku inicjatyw w zakresie obsługi klienta, które zostaną wprowadzone w 2021 r. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 maja poprzez stronę internetową ryanair.com, a wybrani kandydaci zostaną powiadomieni przed 14 czerwca.

Koszty przelotów oraz zakwaterowania w hotelu dla członków panelu (wraz z osobą towarzyszącą) zostaną pokryte przez Ryanair, a członkowie panelu będą mieli okazję zwiedzić Dublin podczas swojej trzydniowej wyprawy (2 noclegi).


Fragmenty testu pochodzą z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *