Home loty Wakacyjne kierunki LOT-u bezpośrednio z Poznania już od końca maja (+promocja)
Wakacyjne kierunki LOT-u bezpośrednio z Poznania już od końca maja (+promocja)

Wakacyjne kierunki LOT-u bezpośrednio z Poznania już od końca maja (+promocja)

Informacje + promocja

Wakacje bezpośrednio z Poznania

Najpopularniejsze kierunki wakacyjne Polskich Linii Lotniczych LOT dostępne będą bezpośrednio ze stolicy Wielkopolski. Bilety są już w sprzedaży na stronie lot.com oraz u agentów sprzedaży.

Połączenia wakacyjne startują z końcem maja. “Coraz szybsze tempo szczepień w Europie oraz stopniowe luzowanie obostrzeń przez kraje europejskie pozwalają nam na wprowadzanie do rozkładów kolejnych połączeń wakacyjnych, także do nieobsługiwanych wcześniej kurortów. Połączenia te zapewnią naszym pasażerom bezpośrednie i wygodne podróże z terenu całej Polski. To potwierdza nasze długofalowe plany rozwoju LOT w segmencie turystycznym i zacieśniania współpracy z touroperatorami oraz lokalnymi partnerami” – mówi Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych PLL LOT.

W te wakacje z Poznania LOT-em można będzie się dostać do kilku atrakcyjnych miejscowości. Trzy z nich to absolutne nowości w siatce połączeń. Dominują dwie piękne greckie wyspy. Wiecznie zielone Korfu słynące z malowniczych plaż i będące miejscem narodzin niedawno zmarłego brytyjskiego księcia Filipa oraz znana ze zjawiskowych krajobrazów Kefalonia. To właśnie na tej drugiej wyspie, jak wynika z najnowszych ustaleń badaczy, mogła znajdować się Itaka – rodzinna posiadłość Odyseusza, gdzie wierna żona Penelopa czekała na męża cierpliwie 20 lat.

Inną nowością w siatce wakacyjnych połączeń LOT-u z Poznania jest albańska stolica – Tirana, która stanowi świetny punkt startowy do dalszych wypadów na terenie tego kraju.

Ponadto, tak jak w zeszłym roku, tak i w tym, ze stolicy Wielkopolski można będzie polecieć na Majorkę (Hiszpania), do Dubrownika (Chorwacja), Podgoricy (Czarnogóra) i Burgas (Bułgaria).

Jest też promocja!

Jeszcze we wtorek 18 maja można skorzystać z dedykowanej poznańskiej promocji – dostępnej na lot.com

“24 godziny niskich cen – Dziś w promocji loty z POZNANIA”

– Podgorica w obie strony od 370 PLN >> PRZYKŁADOWE REZERWACJA / INNE TERMINY

– Dubrownik w obie strony od 449 PLN >> PRZYKŁADOWE REZERWACJA / INNE TERMINY

– Tirana w obie strony od 449 PLN >> PRZYKŁADOWE REZERWACJA / INNE TERMINY


– Palma de Mallorca w obie strony od 499 PLN >> PRZYKŁADOWE REZERWACJA / INNE TERMINY

Końcowe informacje

Stolica Wielkopolski to prawdziwe okno na świat dla osób planujących wakacyjne wyprawy na południe Europy. Niezależnie od tego, czy wybiorą Bałkany, czy słoneczną Hiszpanię, na pokładach samolotów LOT dotrą tam szybko, bezpiecznie i w komfortowych warunkach” – dodaje Michał Fijoł.

Ostateczny kształt siatki połączeń z Poznania jest uzależniony od aktualnej sytuacji epidemicznej. Wszystkie połączenia odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie lot.com

Źródło informacji: PAP MediaRoom

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *