Home loty Linie Emirates zwiększają częstotliwość lotów do Polski
Linie Emirates zwiększają częstotliwość lotów do Polski

Linie Emirates zwiększają częstotliwość lotów do Polski

Informacje!

Linie Emirates ogłosiły, że zwiększą częstotliwość połączeń z Warszawy do Dubaju z czterech do siedmiu tygodniowo ? piąty lot będzie realizowany od 1 czerwca 2021 (w każdy wtorek), szósty od 3 lipca (w każdą sobotę), a siódmy od 2 sierpnia (w każdy poniedziałek). Wprowadzenie dodatkowych lotów zaspokoi zapotrzebowanie rynku i zapewni klientom lepszą łączność na trasie Warszawa ? Dubaj.

>> PLL LOT URUCHOMI LOTY WARSZAWA-DUBAJ!

We wtorki Boeing 777-ER Emirates EK177 wyleci z Dubaju o 15:25 i przyleci do Warszawy o 19:30 czasu lokalnego. Lot powrotny EK178 będzie realizowany z Warszawy o godzinie 21:40 z lądowaniem w Dubaju o 05:25 czasu lokalnego. W soboty i poniedziałki samolot Emirates EK179 wyleci z Dubaju o godzinie 08:10 i wyląduje w Warszawie o 12:15 czasu lokalnego. Lot powrotny EK180 z Warszawy wystartuje o godzinie 15:00, lądując w Dubaju o 22:45 czasu lokalnego.

>> SPRAWDŹ PROMOCJE LOTÓW EMIRATES

Loty liniami Emirates do Warszawy będą realizowane szerokokadłubowym samolotem Boeing 777-300ER. Bilety można zarezerwować na emirates.com, w biurach sprzedaży Emirates lub w biurach podróży.


Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *