Home noclegi Świnoujście w Boże Ciało – przytulny hotel dla każdego
Świnoujście w Boże Ciało – przytulny hotel dla każdego

Świnoujście w Boże Ciało – przytulny hotel dla każdego

Miejsca są dostępne!

Hotel Villa Herkules*** znajduje się w Świnoujściu, w odległości zaledwie 300 m od najpiękniejszej, polskiej plaży.

>> VILLA HERKULES NA BOŻE CIAŁO – SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

W przytulnie urządzonych pokojach z łazienką Goście mogą cieszyć się prywatnością i komfortowymi udogodnieniami. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Zapewniono też bezpłatny dostęp do Internetu. W każdym pokoju znajduje się także telefon.

Dostępne są cztery piętrami eleganckich pokoi: jedno- i dwuosobowych oraz przestronnymi apartamentami o podwyższonym standardzie.

>> VILLA HERKULES NA BOŻE CIAŁO – SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ


Śniadanie w formie bufetu jest wliczone w cenę zakwaterowania. Posiłek serwowany jest na 1. piętrze obiektu Villa Herkules. Na parterze mieści się kawiarnia. Za dodatkową opłatą można korzystać z sejfu w pokoju.

>> VILLA HERKULES NA BOŻE CIAŁO – SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Obiekt Villa Herkules to nie tylko miejsce wypoczynku i rekreacji. Dostępne jest SPA, z dostępem do szerokiej oferty zabiegów z zakresu odnowy biologicznej i fizjoterapii, w tym m.in. laseroterapię, ultradźwięki, krioterapię, magnetoterapię, hydromasaże. Ponadto jest możliwość skorzystanie z groty solnej, która zapewni niezapomniane chwile oraz pozytywnie wpłynie na zdrowie i samopoczucie.


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *