Home loty Gdańsk, Szczecin i Zadar w letniej ofercie PLL LOT z Jasionki
Gdańsk, Szczecin i Zadar w letniej ofercie PLL LOT z Jasionki

Gdańsk, Szczecin i Zadar w letniej ofercie PLL LOT z Jasionki

Informacje z rzeszowskiego lotniska.

Polskie Linie Lotnicze LOT wznawiają wakacyjne trasy z portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. Od czerwca samoloty narodowego przewoźnika polecą do Gdańska i Szczecina oraz do chorwackiego Zadaru. Połączenia będą obsługiwane samolotami Bombardier Q400, mogącymi zabrać na pokład 78 pasażerów.

>> SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY NA STRONIE LOT.COM

Loty do Gdańska będą odbywały się dwa razy w tygodniu ? we wtorki oraz w soboty. Rejsy zaplanowano w dniach od 19 czerwca do 11 września.

Połączenie do Szczecina będzie dostępne również dwa razy w tygodniu ? w poniedziałki i piątki. Loty odbywać się będą od
14 czerwca do 10 września. Podróż z Jasionki nad Bałtyk zajmie niewiele ponad godzinę.

Bezpośrednie połączenie do Zadaru będzie realizowane w soboty. Pierwszy lot jest zaplanowany na 19 czerwca.

Ubiegłoroczna akcja LOT na Wakacje cieszyła się dużym zainteresowaniem pasażerów, stąd decyzja o ponownym uruchomieniu połączeń do Gdańska, Szczecina i Zadaru. Loty krajowe to nie tylko możliwość szybkiej i komfortowej podróży nad polskie morze, ale także szansa dla gości z północnej Polski do poznania piękna Podkarpacia – mówi Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. ? Bezpośrednie połączenie
z Zadarem szczególnie wychodzi naprzeciw potrzebom rodzin z dziećmi, które chcą uniknąć męczącej podróży. Wierzę, że chorwackie słońce będzie magnesem, który przyciągnie na lotnisko w Jasionce wielu pasażerów
– dodaje Adam Hamryszczak.

>> AŻ 14 NOWYCH TRAS PLL LOT NA WAKACJE 2021
To kolejny rok, w którym nasz narodowy przewoźnik mocno stawia na Podkarpacie. Wakacyjne loty krajowe sprawdziły się w ubiegłym roku jako narzędzie rozwoju turystyki, a także dobry sposób na promocję województwa. Z kolei Zadar to stolica naszego partnerskiego regionu w Chorwacji, miasto o bogatej historii i kulturze, a przede wszystkim świetny punkt wypadowy do żeglowania po Adriatyku. Cieszę się, że mimo niezwykle trudnego czasu dla branży, lotnisko w Jasionce rozwija swoją ofertę w każdym segmencie rynku – podkreśla Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowejmleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *