logo

Home loty Nowe trasy SkyUp z Polski już w sprzedaży!
Nowe trasy SkyUp z Polski już w sprzedaży!

Nowe trasy SkyUp z Polski już w sprzedaży!

W końcu!

O SkyUp:

SkyUp Airlines jest prywatną ukraińską linią lotniczą. Spółka działa na zasadzie modelu hybrydowego, wykonując przewozy czarterowe i niskokosztowe loty regularne. Zaplanowana na lato 2021 siatka lotów regularnych uwzględnia 21 państw i ponad 60 kierunków z Kijowa i regionów. Siatka połączeń obejmie Europę (Włochy, Hiszpanię, Portugalię, Grecję, Francję, Czechy, Szwecję, Danię, Bułgarię, Cypr, Albanię, Turcję, Polskę, Niemcy, Serbię, Holandię, Słowację), Kaukaz (Gruzję, Armenię) i Bliski Wschód (Izrael, Jordanię).

Flota samolotów należących do linii SkyUp składa się z 11 Boeingów 737 średniego zasięgu. Przeciętny wiek maszyn wynosi 12 lat. Spółka sama szkoli swój personel lotniczy. Od marca 2020 roku rozwija również działalność w zakresie transportu cargo.

Według ukraińskiej Administracji Lotnictwa Państwowego, SkyUp jest jedną z pięciu największych linii lotniczych na Ukrainie w segmencie przewozów pasażerskich.

Nowe trasy z Polski:

Zapowiedziane w styczniu nowe trasy SkyUp trafiły w końcu do sprzedaży.

Linia SkyUp uzyskała pozwolenie na uruchomienie nowych tras pomiędzy Polską a Ukrainą.

Pozwolenie numer 26 z 6 stycznia 2021 dotyczy trzech tras:

Kijów – Łódź: 4 loty tygodniowo
Lwów – Łódź: 2 loty tygodniowo
Charków – Łódź: 2 loty tygodniowo

Zezwolenie zostało wydane na regularne międzynarodowe przewozy lotnicze na czas nieokreślony począwszy od 28 marca 2021.

Dzisiaj, 4 lutego 2021, trzy trasy w końcu są w sprzedaży na skyup.aero

Nowe trasy SkyUp w sprzedaży:

Kijów – Łódź: 2 loty tygodniowo (od 29 marca 2021)
Lwów – Łódź: 2-4 loty tygodniowo (od 30 kwietnia 2021)
Kijów – Katowice (od 29 maja 2021)

Inaugurację kierunku Kijów-Katowice, który obsługiwany będzie w każdy wtorek, czwartek i sobotę, zaplanowano na 29 maja 2021 roku.

Połączenia SkyUp do Kijowa-Boryspol to już druga trasa na Ukrainę ogłoszono w ostatnim czasie z pyrzowickiego lotniska. W rozkładzie “Lato 2021” nowy kierunek z Pyrzowic na Ukrainę planuje uruchomić również Wizz Air. Inaugurację trasy do Zaporoża, która obsługiwana będzie w każdy wtorek i sobotę, linia zaplanowała na 30 marca 2021 roku.

Przykładowe rezerwacje:logologo
mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *