Home loty Karta My Emirates Pass powraca – wracają niezwykłe oferty ZEA
Karta My Emirates Pass powraca – wracają niezwykłe oferty ZEA

Karta My Emirates Pass powraca – wracają niezwykłe oferty ZEA

Informacje

Podróż do Dubaju liniami Emirates będzie jeszcze przyjemniejsza w 2021 roku dzięki powracającej, ekskluzywnej ofercie – My Emirates Pass. Zamienia ona kartę pokładową Emirates w kartę członkowską zapewniającą klientom korzystne oferty i zniżki w ponad 450 restauracjach, miejscach rozrywki i punktach sprzedaży detalicznej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Karta działa w tym roku, dając klientom jeszcze większe szanse na tańsze zwiedzanie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Klienci Emirates latający do Dubaju i przez Dubaj od 1 stycznia do 30 września 2021 r. mogą skorzystać z ekskluzywnych ofert – wystarczy okazać kartę pokładową Emirates i ważny dokument tożsamości w jednym z uczestniczących w ofercie punktów sprzedaży.


Podróżni mogą odkrywać wszystko, co Zjednoczone Emiraty Arabskie mają do zaoferowania – aktywności dla rodzin z dziećmi, zakupy, a nawet światowej klasy lokale gastronomiczne. My Emirates Pass zapewnia klientom do 50% zniżki w ponad 300 restauracjach w całym kraju oraz w ponad 35 spa w światowej klasy hotelach. Karta pokładowa Emirates odblokowuje również oferty w wielu atrakcjach turystycznych, w tym park wodny Aquaventure i bilet At the Top na Burj Khalifa. Pełną listę uczestniczących punktów sprzedaży można znaleźć na stronie Emirates.


Dubaj, hub linii Emirates, jest otwarty dla biznesu, rozrywki i turystyki. Goście będą zachwyceni miastem przyjaznym rodzinom, gdzie przez cały rok świeci słońce, i gdzie można podziwiać liczne symbole miasta, a także korzystać z kulinarnej oferty, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Aby uzyskać więcej informacji o Emirates, w tym o rezerwacji lotów oraz regulamin oferty, należy wejść na stronę https://www.emirates.com/pl/polish/.

Wpis pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *