Home loty Pierwszy raz w promocji: usługa WIZZ Priority 20% taniej
Pierwszy raz w promocji: usługa WIZZ Priority 20% taniej

Pierwszy raz w promocji: usługa WIZZ Priority 20% taniej

Zniżka na… (dodatkowy) duży bagaż podręczny. I nie tylko.

Nietypowa promocja w Wizz Air. Dzisiaj – 18 grudnia 2020 – podczas rezerwacji lotów możecie dokupić usługę WIZZ Priority o 20% taniej niż zwykle. Na niektórych trasach to jedynie 19 PLN za pasażera!

WIZZ Priority to tak naprawdę kilka dodatków.

Pasażerowie z wykupioną usługą WIZZ Priority są uprawnieni do wniesienia do kabiny – oprócz jednej bezpłatnej sztuki bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) – także dodatkowej podręcznej walizki na kółkach (lub innego bagażu) o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm

WIZZ Priority zapewnia także pierwszeństwo przy wchodzeniu na pokład.W przypadku dojazdu autobusem do samolotu otrzymasz miejsce w specjalnej strefie z przodu autobusu. Drzwi w Twojej strefie zostaną otwarte jako pierwsze, dzięki czemu szybko dostaniesz się na pokład samolotu.

A jeśli ktoś nadaje bagaż rejestrowany, to dzięki odprawie priorytetowej skorzysta ze specjalnego stanowiska odprawy umożliwiającego sprawniejsze nadanie bagażu.

Rezerwacji usługi dokonacie na stronie wizzair.com
Zniżka w wysokości 20% dotyczy usługi WIZZ Priority zakupionej na stronie internetowej wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ wraz z taryfą Basic za pasażera i lot (dotyczy wybranych lotów). Promocja nie ma zastosowania do rezerwacji grupowych ani rezerwacji zakupionych w pakiecie WIZZ GO lub WIZZ Plus.


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *