logo

Home Newsy FlixBus wznawia połączenia na okres świąteczno-noworoczny
FlixBus wznawia połączenia na okres świąteczno-noworoczny

FlixBus wznawia połączenia na okres świąteczno-noworoczny

Kilkadziesiąt połączeń

FlixBus na okres świąteczno-noworoczny odmraża połączenia na kluczowych korytarzach krajowych i międzynarodowych, aby umożliwić pasażerom bezpieczną podróż w tym czasie. Pierwsze autobusy w ramach zimowej siatki wyruszą na drogi 17 grudnia 2020. Łącznie w ofercie znajduje się ponad 30 linii.

>> SPRAWDŹ OFERTĘ FLIXBUSA

Czas pandemii spowodował znaczne pogłębienie problemu wykluczenia transportowego w Polsce, co w okresie świąt może być szczególnie dotkliwe – mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich

Z myślą o tych, którzy planują podróż w rodzinne strony na okres świąteczno-noworoczny, postanowiliśmy odmrozić część naszej siatki. Wierzymy, że przy odpowiedzialnym stosowaniu się do obowiązujących zasad, wszyscy pasażerowie będą mogli bezpiecznie podróżować do swoich najbliższych.


W świąteczno-noworocznej siatce znalazły się przede wszystkim kierunki krajowe i zagraniczne cieszące się największym zainteresowaniem w ubiegłych sezonach, ale też mniejsze miejscowości, do których dotarcie transportem publicznym stanowi obecnie największe wyzwanie.

Są wśród nich między innymi:
– Kierunki krajowe: Szczecin, Legnica, Rzeszów, Zakopane, Katowice, Toruń, Poznań;
– Kierunki zagraniczne: Berlin, Hamburg, Monachium, Praga, Bruksela, Paryż, Amsterdam, Kijów.

Większość połączeń będzie kursować do 11 lub 31 stycznia 2021, czyli również w okresie ferii zimowych. Po tym czasie oferta FlixBusa ponownie zostanie ograniczona, aż do momentu zniesienia części obostrzeń dotyczących transportu publicznego.logo

Bilety na przywrócone połączenia są już dostępne w systemie sprzedaży FlixBus, np. na stronie flixbus.pl

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


logo


logo
mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *