Home loty Emirates przywraca usługę Dubai Connect
Emirates przywraca usługę Dubai Connect

Emirates przywraca usługę Dubai Connect

Usługa Dubai Connect (przesiadka w Dubaju) zapewnia bezpłatny pobyt w hotelu dla pasażerów o minimalnym czasie tranzytu powyżej 10 godzin.

Linie Emirates ponownie wprowadziły ofertę Dubai Connect, która zapewnia podróżującym tranzytem przez hub w Dubaju bezpłatny pobyt w hotelu w tym mieście. Oferta jest dostępna na podróże we wszystkich klasach i jest skierowana do klientów, których najszybsze połączenie lotnicze przekracza 10 godzin oczekiwania na przesiadkę.
Dubai Connect zapewnia, że podróżowanie przez hub Emirates przebiega bezproblemowo pomimo zmienionych rozkładów lotów podczas pandemii COVID-19.

Linie Emirates obsługują obecnie ponad 90 kierunków na sześciu kontynentach na całym świecie, łącząc klientów z najważniejszymi miejscami w Europie, Azji, obu Amerykach, Afryce i Australazji z dogodnym Dubajskim hubem.


Dzięki Dubai Connect pasażerowie Emirates otrzymają bezpłatny nocleg w 4- lub 5-gwiazdkowym hotelu, transfer naziemny na lotnisko i z lotniska, posiłki w hotelu oraz wizę do ZEA po przylocie, jeśli będzie ona wymagana. Usługa ma na celu zapewnienie wygodniejszej podróży dla klientów, których najlepszy czas połączenia wynosi od 10 do 24 godzin.

Emirates zapewniają, że wszyscy klienci będą mogli cieszyć się z oferty. Osoby, które kwalifikują się do skorzystania z Dubai Connect, ale nie mogą opuścić lotniska, otrzymają dostęp do poczekalni Emirates Dubai Connect na miejscu, gdzie będą mogli odpocząć i się zrelaksować.

Z oferty mogą skorzystać klienci z nowymi lub istniejącymi rezerwacjami, podróżujący od 1 grudnia 2020 roku. Obowiązuje regulamin, a więcej informacji można uzyskać odwiedzając stronę Dubai Connect.

>> SPRAWDŹ PROMOCJE EMIRATES

Dubaj jest otwarty dla zwiedzających, a Dubai Connect pozwala im zwiedzać tętniące życiem miasto w drodze do miejsca docelowego bez dodatkowych kosztów.

Dubaj ma do zaoferowania atrakcje o każdej porze roku – od skąpanych w słońcu plaż i zabytków po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne, o każdej porze dnia i dla każdego podróżnika.


Wpis pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *