Home loty Zaoszczędzicie nawet 95 euro – Ryanair znowu przedłuża promocję!
Zaoszczędzicie nawet 95 euro – Ryanair znowu przedłuża promocję!

Zaoszczędzicie nawet 95 euro – Ryanair znowu przedłuża promocję!

Taka okazja!

Ryanair przedłuża wrześniową promocję! Pisałem o niej już wcześniej (KLIK).

Jest to promocja, w której przewoźnik skasował opłatę za zmianę rezerwacji. Wszyscy pasażerowie, którzy teraz zarezerwują lot na listopad, grudzień 2020 lub styczeń 2021, a ich plany podróży ulegną zmianie, będą mieli prawo do bezkosztowej zmiany rezerwacji.

I właśnie ten grudzień 2020 i styczeń 2021 jest nowością!

Wcześniej brak opłaty za zmianę lotu dotyczył rezerwacji dokonanych po 10 czerwca na podróże w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie, a obecnie także w grudniu i styczniu.

Trzeba oczywiście pokryć różnicę w cenie – jeśli nowy lot jest droższy. Nie dostaniemy jednak zwrotu, jeśli nowe loty są tańsze. Nowy lot musi się odbyć w terminie aż do 30 września 2021.
Zmiany można bezpłatnie dokonać do 7 dni przed pierwotnie planowaną podróżą.

>> SPRAWDŹ OFERTY LOTÓW RYANAIR

Niepobierana prowizja za zmianę daje nam oszczędność od 35 EUR do aż 95 EUR (za pasażera, za lot).


Rezygnacja z opłaty za zmianę lotu ? zasady i warunki

(stan na 19 listopada 2020):

– Niniejsze Warunki zmiany lotu są publikowane przez firmę Ryanair Group, Ryanair Dublin Office, Airside Business Park, Swords, Irlandia (zwaną dalej “Ryanair”).
– Jakikolwiek lot zarezerwowany po 10 czerwca 2020 r. na rejs Grupy Ryanair odlatujący w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie grudniu 2020 r i styczniu 2021 r. może zostać zmieniony na inny lot Grupy Ryanair odlatujący przed 30 września 2021 r. bez żadnych opłat za zmianę lotu.
– Podczas dokonywania zmiany pasażerowie muszą uiścić różnicę między pierwotnie zapłaconą taryfą a dostępną taryfą (jeśli taryfa nowego lotu jest niższa, Ryanair nie dokona zwrotu pieniędzy).
– Bezpłatna zmiana lotu nie jest dostępna w przypadku zmian dokonanych w ciągu 7 dni od daty wylotu pierwotnie zaplanowanego lotu.
– Bezpłatne zmiany lotu można wprowadzić w odniesieniu do trasy, daty i godziny pierwotnie zaplanowanego lotu.
– Dozwolona jest tylko jedna, bezpłatna zmiana rezerwacji. Można dokonać dalszych zmian ale będą one podlegać opłacie za zmianę lotu. Jeśli pasażerowie skorzystali już z lotu wychodzącego, nadal mogą zmienić lot powrotny.
– Zmiany nie można dokonać na naszej stronie internetowej, jeśli nie dotyczy ona wszystkich pasażerów w ramach danej rezerwacji. Skontaktuj się z Centrum rezerwacji Ryanair Group, aby wprowadzić zmianę.
– Aby dokonać zmiany lotu, przejdź do sekcji “Moje rezerwacje” na stronie internetowej Ryanair lub skontaktuj się z Centrum rezerwacji Ryanair Group.
– W przypadku wcześniejszej rezerwacji miejsc na nowy lot zostaną przydzielone te same miejsca, pod warunkiem że będą one dostępne. Jeżeli wykupione miejsca nie będą dostępne w przypadku nowego lotu, pasażerowie będą mieli możliwość wyboru nowych miejsc. Jeżeli zarezerwowane przez nich nowe miejsca będą droższe, pasażerowie zostaną obciążeni różnicą w cenie (jeśli cena nowych miejsc będzie niższa, nie dokonamy zwrotu pieniędzy).
– W razie braku odmiennych postanowień wynikających z obowiązującego prawa, niniejszy Regulamin podlega interpretacji zgodnie z przepisami prawa irlandzkiego.

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *