Home loty PLL LOT przedłużył ważność voucherów do 24 miesięcy!
PLL LOT przedłużył ważność voucherów do 24 miesięcy!

PLL LOT przedłużył ważność voucherów do 24 miesięcy!

Ważna informacja!

Pozytywne zmiany w warunkach realizacji

W związku z niestabilną sytuacją epidemiczną i zmieniającymi się obostrzeniami administracyjnymi w poszczególnych krajach, LOT przedłużył ważność wszystkich voucherów elektronicznych do 24 miesięcy. Zmiana zapewni pasażerom możliwość zaplanowania nowej podróży z LOT-em nawet w czasie kolejnych 3 lat.

Vouchery zostały wprowadzone do oferty LOT-u w marcu 2020 i szybko stały się najbardziej efektywnym narzędziem w zarządzaniu rezerwacją w czasie pandemii.

>> SPRAWDŹ NASZE WPISY Z OFERTAMI PLL LOT

Do połowy października wystawionych zostało już ponad 85 tysięcy elektronicznych dokumentów, które umożliwiają pasażerom ponowne wykorzystanie środków za połączenia odwołane w okresie zawieszenia ruchu lotniczego oraz w wyniku obostrzeń epidemicznych wprowadzonych w Polsce i krajach docelowych.


Vouchery są uniwersalne!

Od teraz, aby zagwarantować pasażerom jeszcze większy komfort w planowaniu nadchodzących podróży, ważność voucherów została przedłużona z 12 do 24 miesięcy. Dotyczy to także dokumentów, które zostały wystawione od marca do października 2020. Ponadto, w momencie realizacji vouchera, pasażerowie mogą wybrać nowy termin lotu w ramach całej siatki połączeń, dostępnej przez 12 kolejnych miesięcy. Tym samym zyskują nawet 3 lata na realizację swojej podróży.

>> SPRAWDŹ PROMOCJE PLL LOT

Wartość elektronicznego dokumentu można wykorzystać nie tylko na nowe połączenie, ale także na usługi dodatkowe, takie jak bagaż, posiłek, upgrade klasy rezerwacji czy wybór miejsca.

Vouchery można łączyć w ramach jednej rezerwacji, a niewykorzystane środki są zwracane w postaci nowego vouchera. Dokument można też przepisać na inną osobę za pośrednictwem Contact Center LOT. Za wystawienie i realizację elektronicznych voucherów, LOT nie pobiera żadnych opłat manipulacyjnych.
Większa elastyczność w planowaniu podróży z LOT-em

Wydłużenie ważności voucherów to jedno z wielu udogodnień dla pasażerów, wprowadzonych przez LOT w ostatnim czasie. We wrześniu 2020 LOT zniósł dodatkowe opłaty za modyfikacje rezerwacji. Dzięki temu pasażerowie mają możliwość dowolną liczbę razy, bezpłatnie zmienić datę i kierunek swojego lotu. Oferta dotyczy biletów zakupionych w okresie od 10 września do 31 grudnia 2020 na wszystkie połączenia LOT-u, w każdej dostępnej taryfie, w tym również najtańszej opcji Saver.

>> RYANAIR I WIZZ AIR ANULOWAŁY MNÓSTWO LOTÓW Z POLSKI – INFO

Nadal dostępne są również wprowadzone w czerwcu br. taryfy Flex Plus, pozwalające na wymianę, zwrot lub przepisanie biletów na inną osobę na preferencyjnych warunkach lub rezygnację z podróży do 24h od momentu zakupu biletu. Zmianie taryfowej towarzyszyło wprowadzenie opcji Time2think, czyli rezerwacji biletu w określonej cenie na 72h.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *