Home loty Ryanair świętuje 15-lecie lotów z Polski. W piątek promocja lotów!
Ryanair świętuje 15-lecie lotów z Polski. W piątek promocja lotów!

Ryanair świętuje 15-lecie lotów z Polski. W piątek promocja lotów!

Będzie okazja na tańsze bilety!

Ryanair dziś (29 października 2020) oficjalnie świętuje rocznicę wejścia na polski rynek. Na znacznej części polskich lotnisk jak Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź, Poznań, Rzeszów czy Szczecin Ryanair zainaugurował loty z początkiem sezonu zimowego 2005/2006, choć wyjątkiem jest Wrocław, który jako pierwszy powitał samolot Ryanaira już w marcu.

Obecnie Ryanair operuje z 12 polskich lotnisk, w tym 6 baz operacyjnych w Warszawie Modlin, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Przez ten czas z usług Ryanaira w Polsce skorzystało prawie 100 milionów osób na trasach do/z oraz wewnątrz kraju.


Ryanair z radością obchodzi 15-lecie na polskim niebie i nadal angażuje się w dalsze stymulowanie wzrostu na tym ważnym rynku pomimo wyzwań związanych z pandemią Covid-19.

>> W PIĄTEK – PROMOCJA HAPPY HOUR W RYANAIR

“Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2005 roku od trasy Wrocław – Londyn Stansted, dziś oferujemy ponad 150 tras z 12 lotnisk, a do tej pory obsłużyliśmy prawie 100 milionów pasażerów na trasach z/do Polski.”
Aby uczcić ten wyjątkowy kamień milowy, Ryanair uruchomi w piątek 30 października specjalną promocję “Happy Hour” tylko w godzinach 11:00 – 12:00 w ramach całej polskiej siatki połączeń. Loty w cenie od 29 zł ze wszystkich polskich lotnisk można będzie zarezerwować na ryanair.com w piątek 30 października między 11:00 a 12:00.

My damy znać o promocji – jutro. Wrzucimy także listę tras w promocji! Znajdziecie ją POD TYM LINKIEM

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *