Home loty Wizz Air uruchomił interaktywną mapę do planowania podróży
Wizz Air uruchomił interaktywną mapę do planowania podróży

Wizz Air uruchomił interaktywną mapę do planowania podróży

Może to być przydatne narzędzie.

Nowe narzędzie

Wizz Air uruchomił “Mapę do planowania podróży“, nowe i stale aktualizowane narzędzie, aby pomóc pasażerom wyszukiwać i sprawdzać, do których miejsc z siatki połączeń WIZZ można w danym momencie latać. To także źródło informacji na temat obowiązujących ograniczeń w podróżowaniu spowodowanych koronawirusem.

W tym niepewnym czasie, pasażerowie mogą polegać na mapie do planowania podróży WIZZ, sprawdzając trasy operacyjne i ważne zasady dotyczące podróży opisane za pomocą systemu kolorów.

Aby skorzystać z mapy, należy jedynie kliknąć w wybrane lotnisko wylotu, a następnie wybrać jedno z dostępnych miejsc na mapie WIZZ.


Kraje i lotniska są oznaczone kolorami w zależności od obowiązujących ograniczeń:
zielony – brak ograniczeń przy wjeździe do kraju drogą powietrzną,
żółty – częściowe ograniczenia (dotyczące testów/kwarantanny/pobytu) przy wjeździe do kraju drogą powietrzną oraz
czerwony – całkowity lub częściowy zakaz wjazdu do kraju drogą powietrzną.

Aby uzyskać więcej informacji na temat regulacji dotyczących podróży, należy wybrać określoną trasę. Spowoduje to przeniesienie na stronę z informacjami o danym kraju wraz z linkami do witryn lokalnych władz i urzędów, przydatne strony dotyczące podróży oraz wszelkie formularze, które należy wypełnić przed wylotem.

>> MAPA DO PLANOWANIA PODRÓŻY – SPRAWDŹ

Aktualizacje? Codziennie!

Mapa do planowania podróży jest codziennie aktualizowana o godzinie 18:00 (czasu środkowoeuropejskiego), jednak linia Wizz Air zaleca, aby pasażerowie dodatkowo sprawdzali wymagania dotyczące wstępu do danego kraju tuż przed wylotem, ponieważ mogą one podlegać codziennym zmianom.

>> SPRAWDŹ NASZE WPISY DOTYCZĄCE WIZZ AIR

Jednocześnie linia zachęca pasażerów do wykupienia usługi WIZZ Flex, dzięki której mają gwarancję ochrony swoich rezerwacji – w przypadku zmian okoliczności lub gdy po prostu będą chcieli zmienić datę lub kierunek podróży, możliwa jest zmiana rezerwacji na każdy inny lot WIZZ.

Warto dodać, iż w niektórych promocjach kupimy WIZZ Flex już za 1 EUR / 5 PLN!


Informacje wyświetlane na mapie bazują na ogólnie dostępnych źródłach w postaci oficjalnych stron krajów obsługiwanych przez linie lotnicze Wizz Air. Udostępniamy ją na naszej stronie internetowej dla Twojej wygody. Informacje dostępne na tej mapie są codziennie aktualizowane na podstawie zmian ograniczeń i zasad związanych z COVID-19. Niniejsza mapa i powiązane z nią linki nie powinny stanowić głównego źródła informacji dotyczących podróży i w żadnym wypadku nie zastępują one oficjalnych przepisów obowiązujących w danym kraju!

Wszelkie ograniczenia podróży (test na COVID, formularze, pobyt itp.) odnoszą się do konkretnego kraju i/lub lotniska i ulegają dynamicznym zmianom. Obowiązkiem podróżnego jest sprawdzenie obowiązujących w danym kraju ograniczeń w podróżowaniu na podstawie informacji lokalnych władz i/lub portów lotniczych w celu potwierdzenia możliwości wjazdu do/wyjazdu z danego kraju!

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej>

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *