Home loty Emirates i flydubai reaktywują współpracę, oferując dogodne połączenia do ponad 100 wyjątkowych miejsc przez Dubaj
Emirates i flydubai reaktywują współpracę, oferując dogodne połączenia do ponad 100 wyjątkowych miejsc przez Dubaj

Emirates i flydubai reaktywują współpracę, oferując dogodne połączenia do ponad 100 wyjątkowych miejsc przez Dubaj

Powrót współpracy!

Powrót współpracy

Linie lotnicze Emirates i flydubai ogłosiły, że klienci obu przewoźników mogą ponownie uzyskać dostęp do szerszej oferty połączeń na całym świecie, dogodnie i bezpiecznie podróżując przez Dubaj.

W rezultacie stopniowego wznowienia lotów pasażerskich do globalnych miejsc docelowych, dwie linie lotnicze z siedzibą w Dubaju ożywiły udane i strategiczne partnerstwo, aby zaoferować klientom większą łączność, wygodę i elastyczność podróży.


Klienci Emirates mogą teraz podróżować lotami code-share do ponad 30 miejsc docelowych z flydubai, podczas gdy klienci flydubai mają w ofercie ponad 70 miejsc docelowych, do których mogą podróżować liniami Emirates. Belgrad, Bukareszt, Kijów, Sofia i Zanzibar to kilka ulubionych miejsc, do których mogą udać się podróżujący Emirates z flydubai.

>> PRZEJDŹ NA STRONĘ EMIRATES

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasi klienci mogą ponownie skorzystać z uzupełniających się ofert Emirates i flydubai i cieszyć się dostępem do rozszerzonej sieci miast na jednym bilecie i zintegrowanym programie lojalnościowym przewoźników. To bezpieczny i dogodny transfer przez Dubaj, z możliwością odprawienia bagażu do miejsca docelowego – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

Troska o pasażerów

Linie Emirates i flydubai oferują podróżnym loty odzwierciedlające indywidualne wyznaczniki marek przewoźników, jednocześnie uznając za najwyższy priorytet zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników na ziemi i w powietrzu. Obie linie lotnicze wdrożyły szeroko zakrojone środki bezpieczeństwa w celu walki z COVID-19 na każdym etapie podróży, w tym ulepszoną dezynfekcję wszystkich newralgicznych punktów i użycie zaawansowanych filtrów HEPA zamontowanych w kabinach samolotów, aby wyeliminować kurz, alergeny i zarazki z powietrza.

Klienci tranzytowi podróżujący przez Dubaj przechodzą na lotnisku pomiar temperatury. Stanowiska transferowe na lotnisku w Dubaju zostały wyposażone w ochronne ekrany antybakteryjne, a personel ubrany jest w odzież ochronną (PPE). Kilka lotów flydubai do miejsc docelowych w Afryce, Azji Środkowej i Europie jest obsługiwanych z Terminala 3 na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Dubaju, ułatwiając pasażerom dogodny lot Emirates do Dubaju i z powrotem.

Testy PCR COVID-19 są obowiązkowe dla wszystkich podróżnych przylatujących do Dubaju, również tranzytowych, co dodatkowo zapewnia bezpieczny transfer przez lotnisko dla klientów Emirates i flydubai.

Klienci podróżujący liniami Emirates otrzymają również bezpłatny zestaw higieniczny zawierający maski, rękawiczki, środek do dezynfekcji rąk i chusteczki antybakteryjne.


Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa można znaleźć na stronie Emirates

Darmowe ubezpieczenie

Klienci dokonujący rezerwacji na podróż liniami Emirates mogą podróżować bez obaw, ponieważ przewoźnik zobowiązał się do bezpłatnego pokrycia kosztów leczenia związanych z COVID-19, jeśli koronawirus został zdiagnozowany u klientów podczas podróży. Obejmuje to również loty code-share z flydubai na bilecie linii Emirates.

>> KORONAWIRUS: WSZYSTKIE NASZE WPISY

Współpraca między Emirates i flydubai rozpoczęła się w październiku 2017 r. i spotkała się z pozytywną reakcją klientów, którzy mogli skorzystać ze zwiększonej siatki połączeń, a także dogodnych lotów przez Dubaj. Przez pierwsze dwa lata partnerstwa ponad 5 milionów pasażerów podróżowało do miejsc, które wcześniej nie były wygodnie skomunikowane.

W sierpniu 2018 r. flydubai przyjęło Emirates Skywards jako swój program lojalnościowy, umożliwiając klientom gromadzenie większej liczby punktów Skywards Miles i Tier Miles, szybsze zdobywanie nagród i korzystanie z większej liczby przywilejów podczas przechodzenia przez kolejne poziomy członkostwa.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *