Home loty Emirates wznowił loty pasażerskie z Warszawy
Emirates wznowił loty pasażerskie z Warszawy

Emirates wznowił loty pasażerskie z Warszawy

Kolejny powrót do normalności!

Rejs EK179 linii Emirates przyleciał dziś na Lotnisko Chopina w Warszawie – jest to pierwszy lot pasażerski tej linii do Warszawy od marca. Przewoźnik oferuje dwa połączenia tygodniowo do stolicy, a od 7 października – trzy. Klienci mogą bezpiecznie latać liniami do Dubaju oraz dalej – do ponad 70 miejsc w stale rosnącej siatce Emirates.


Linie Emirates będą obsługiwać trasę Dubaj-Warszawa swoim przestronnym, szerokokadłubowym samolotem Boeing 777-300ER, oferującym miejsca w klasach pierwszej, biznesowej i ekonomicznej.

W piątki i niedziele samolot EK 180 będzie startował z Warszawy o 15:00 i lądował w Dubaju o 22:45 czasu lokalnego. Lot powrotny EK 179 z Dubaju wylatuje o godz. 8:10 i ląduje w Warszawie o godz. 12:15 czasu lokalnego.

Od 7 października do trasy zostanie dodane dodatkowe połączenie, które będzie realizowane w środy.

>> SPRAWDŹ OFERTĘ EMIRATES

Rezerwacji lotów do / z Warszawy można dokonać online na emirates.com lub za pośrednictwem biur podróży.

Polscy klienci mogą cieszyć się bezpiecznymi i wygodnymi połączeniami przez Dubaj do ponad 70 miast, w tym popularnych kierunków wypoczynkowych jak Malediwy czy Seszele.


Pasażerowie linii Emirates mogą zatrzymać się w Dubaju – miasto jest już otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Testy PCR na COVID-19 są obowiązkowe dla wszystkich osób przylatujących do Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, włączając w to podróżnych tranzytowych, obywateli Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rezydentów i turystów, niezależnie od kraju z jakiego przylatują.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *