Home loty Linie Emirates planują powrót do Polski. I to już na początku września!
Linie Emirates planują powrót do Polski. I to już na początku września!

Linie Emirates planują powrót do Polski. I to już na początku września!

W końcu!

Powrót do Warszawy i nie tylko!

Od 4 września 2020 linie Emirates wznowią loty pasażerskie do Warszawy, zaczynając od połączeń dwa razy w tygodniu, a od 7 października 2020 do trzech w ciągu tygodnia.

Wznowienie rejsów pasażerskich do Warszawy rozszerzy we wrześniu siatkę Emirates do 75 miast – linie oferują podróżnym w Polsce łatwy dostęp do Dubaju i do 28 miast w regionie Azji i Pacyfiku oraz 13 na Bliskim Wschodzie i w Afryce.


>> SPRAWDŹ CENY POŁĄCZEŃ Z POLSKI!

Linie lotnicze stopniowo przywracają swoją sieć, ściśle współpracując z międzynarodowymi i lokalnymi władzami, aby odpowiedzialnie wznawiać operacje pasażerskie i zaspokajać popyt na podróże, jednocześnie stawiając na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów, załogi i społeczności.

Informacje o połączeniu

Na trasie Dubaj-Warszawa linie Emirates udostępnią swoje przestronne, szerokokadłubowe samoloty Boeing 777-300ER, oferujące miejsca w klasach pierwszej, biznesowej i ekonomicznej.

Rejs EK179 do Warszawy wyleci z Dubaju o godz. 08:10 w piątki i niedziele, a lot powrotny EK180 wystartuje z Warszawy o godz. 15:00. Od 7 października do trasy zostanie dodane dodatkowe połączenie w środy.

Pasażerowie mogą rezerwować loty na stronie emirates.com albo za pośrednictwem biur podróży.

Pasażerowie linii Emirates mogą zatrzymać się w Dubaju – miasto jest już otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Testy PCR na Covid-19 są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów przylatujących do Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, włączając w to podróżnych tranzytowych, obywateli Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rezydentów i turystów, niezależnie od kraju z jakiego przylatują.


Darmowe pokrycie kosztów związanych z zachorowaniem na COVID-19

Klienci linii Emirates mogą spokojnie planować lot: w przypadku rozpoznania COVID-19 podczas podróży przewoźnik pokryje koszty świadczeń medycznych bez dodatkowych opłat ze strony pasażera. Ochrona przysługuje automatycznie pasażerom lecącym liniami Emirates do 31 października 2020 r. (pierwszy lot powinien odbyć się nie później niż 31 października 2020 r.) i obowiązuje przez 31 dni od momentu przebycia pierwszego odcinka podróży. Dzięki temu pasażerowie skorzystają z dodatkowej ochrony, nawet jeśli po podróży liniami Emirates polecą dalej.

Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *