Home loty Chorwacki Zadar bezpośrednio z Polski. Już po wakacjach (kilka terminów)
Chorwacki Zadar bezpośrednio z Polski. Już po wakacjach (kilka terminów)

Chorwacki Zadar bezpośrednio z Polski. Już po wakacjach (kilka terminów)

Dobre!

Lecimy bezpośrednio z Warszawy do Zadaru. Cena jest dostępna dla każdego – lecimy na pokładzie PLL LOT. W dobrej cenie mamy kilka terminów po wakacjach 2020.

Warszawa – Zadar (ZAD) od ~330 PLN w dwie strony

   *Rezerwacji będzie można dokonać m.in. po przejściu na stronę PLL LOT. Link kieruje Was do porównywarki, która od razu sprawdzi alternatywne połączenia.

   Wyszukiwarka noclegów w Zadarze:

   Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

   Zadar / Chorwacja

   “To piękne stare miasto nad Adriatykiem, w północnej części Dalmacji, z bogactwem historycznych budynków i kościołów, Pałacem Książęcym i elegancką starówką. Niektóre fragmenty pamiętają jeszcze czasy rzymskie.


   Dużą turystyczną atrakcją jest instalacja “organy morza”, czyli kamienne schody przy wybrzeżu grające “muzykę morza”, gdy woda uderza i wlewa się do ich wnętrza. Jest także nowoczesny pomnik słońca oraz Muzeum Antycznego Szkła. Zadarscy gondolierzy (jedyni na chorwackim wybrzeżu), którzy nazywają się tu “barkajoli” i kultywują tradycję przekazywaną z pokolenia na pokolenie od XIV wieku, zabiorą nas w morską podróż wokół portu.

   Region słynie też z produkcji doskonałych win białych i czerwonych, a na zadarskim targu rybnym można kupić świeże ryby i owoce morze. Zadar jest też idealną bazą wypadową do położonego nieopodal Parku Narodowego Kornati – archipelagu 147 wysp i wysepek. Okolice Zadaru słyną też z malowniczych gór, jezior, kanionów i wodospadów.”

   Przykładowe rezerwacje:

   mleko

   Opublikuj komentarz

   Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *