Home loty Nowa trasa PLL LOT. Tym razem z… Wrocławia!
Nowa trasa PLL LOT. Tym razem z… Wrocławia!

Nowa trasa PLL LOT. Tym razem z… Wrocławia!

Nowość!

Nowe połączenie, z Wrocławia

Z końcem sierpnia 2020 Wrocław zyska bezpośrednie połączenie lotnicze z Budapesztem. Rejsy będą obsługiwane początkowo raz w tygodniu Bombardierami Q400 LOT-u (czasami w systemie są wpisane samoloty Embraer 195).

Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie lot.com.

Od 24 sierpnia 2020 połączenie między Wrocławiem a stolicą Węgier będzie obsługiwane według rozkładu:

LO 2535 WRO-BUD 13:30 – 14:45 w poniedziałki
LO 2536 BUD-WRO 15:35 – 16:50 w poniedziałki

Przewoźnik nie wyklucza zwiększenia częstotliwości połączeń, w zależności od sytuacji epidemiologicznej i zainteresowania pasażerów.

Bezpośrednie połączenie LOT-u zapewnia pasażerom z województwa dolnośląskiego najszybszą podróż do Budapesztu, który jest atrakcyjnym kierunkiem turystycznym i biznesowym dla wielu Polaków.

>> KUP BILETY NA NOWEJ TRASIE PLL LOT

Bilety już w sprzedaży

Możemy już kupić bilety na nowe połączenie. I to w całkiem dobrej cenie:

Wrocław – Budapeszt od ~220 PLN RT

 • LOTY:
  >> PRZYKŁADOWY TERMIN 1*
  >> PRZYKŁADOWY TERMIN 2*
  >> PRZYKŁADOWY TERMIN 3*
  >> PRZYKŁADOWY TERMIN 4* • logo

  Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.


  Akcja #LOTnaWakacje

  W ramach akcji #LOTnaWakacje polski przewoźnik wykonuje z Wrocławia sezonowe rejsy m.in. do Burgas w Bułgarii, na greckie wyspy Rodos, Korfu i Santorini, do Dubrownika i na Majorkę. Bezpośrednie połączenie lotnicze Budapeszt-Wrocław to jednocześnie piąta trasa obsługiwana bezpośrednio z portu w Budapeszcie.

  Od 20 lipca polski przewoźnik powrócił do obsługi dalekodystansowych połączeń ze stolicy Węgier do Seulu. Dzięki temu, pasażerowie podróżujący z Wrocławia będą mogli skorzystać z dogodnej przesiadki przez lotnisko w Budapeszcie na połączenie LOT-u do Korei Południowej, które startuje w każdy poniedziałek o 16:30.

  Wracają inne kierunki

  LOT stopniowo przywraca do obsługi regularne kierunki europejskie. Od września br. zwiększy częstotliwość rejsów na regularnych trasach europejskich, oferując kilka lotów tygodniowo do Larnaki czy Nicei, a także kilkanaście rejsów m.in. do Frankfurtu, Amsterdamu, Paryża czy Londynu.

  Jednocześnie, do prawie dwudziestu rejsów tygodniowo wzrośnie liczba częstotliwości połączeń do Brukseli, Pragi, Budapesztu i Wilna. W sumie LOT obsługuje ponad 130 połączeń w ponad 70 kierunkach.

  Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika
  logo
mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *