Home loty Świetne wiadomości! Część kierunków z akcji #LOTnaWakacje zostanie z nami na dłużej! Szczegóły jesienniej siatki PLL LOT
Świetne wiadomości! Część kierunków z akcji #LOTnaWakacje zostanie z nami na dłużej! Szczegóły jesienniej siatki PLL LOT

Świetne wiadomości! Część kierunków z akcji #LOTnaWakacje zostanie z nami na dłużej! Szczegóły jesienniej siatki PLL LOT

News!

We wtorek PLL LOT podał trochę informacji o swojej akcji #LOTnaWakacje

Akcja #LOTnaWakacje przedłużona. Częściowo.

Do końca sierpnia 2020 pasażerowie mogą jeszcze korzystać z pełnej oferty lotów w ramach akcji #LOTnaWakacje. Jesienią LOT przywróci część regularnie obsługiwanych połączeń nastawionych nie tylko na ruch turystyczny, ale również biznesowy.

Ze względu na duże zainteresowanie ofertą europejskich połączeń wakacyjnych, część z nich nadal będzie dostępna w sprzedaży z myślą o pasażerach, którzy planują urlop wczesną jesienią. Będą oni mogli polecieć LOT-em m.in. do Aten, na Zakynthos, Korfu i na Santorini, czy do Olbii na Sardynii. Dane sprzedażowe w pierwszym miesiącu akcji #LOTnaWakacje pokazały, że Polacy chętnie decydują się na urlop za granicą.

>> SANTORINI W PROMOCJI – SPRAWDŹ!

Już ponad 260 tys. osób zdecydowało się skorzystać z oferty LOT-u odwiedzając m.in. Chorwację, Grecję, czy Bułgarię. Dla wygody pasażerów, bezpośrednie połączenia oferowane są z dziesięciu lotnisk krajowych – Warszawy, Bydgoszczy, Lublina, Wrocławia, Krakowa, Gdańska, Szczecina, Poznania, Katowic i Rzeszowa.

Jesienna siatka połączeń

Podstawą wrześniowej siatki LOT-u będą połączenia europejskie, ale pewne zmiany planowane są także na kierunkach dalekodystansowych. Rozwój siatki zależy od zainteresowania pasażerów, sprzyjających regulacji administracyjnych, oraz oczywiście stabilnej sytuacji epidemicznej. W miarę możliwości, od września br. polski przewoźnik powróci na wybrane trasy na Dalekim Wschodzie: m.in. do Pekinu czy do New Delhi.


>> SPRAWDŹ CENY W JESIENNEJ SIATCE PLL LOT

1 września 2020 polski przewoźnik zwiększy częstotliwość rejsów na regularnych trasach europejskich, oferując kilka lotów tygodniowo do Larnaki czy Nicei, a także kilkanaście rejsów m.in. do Frankfurtu, Amsterdamu, Paryża czy Londynu.

Jednocześnie, do prawie dwudziestu rejsów tygodniowo wzrośnie liczba częstotliwości połączeń do Brukseli, Pragi, Budapesztu i Wilna.

Fragmenty tekstu pochodzą z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *