Home loty Skiathos z Polski bezpośrednio i w takiej cenie? TRZEBA kupić!
Skiathos z Polski bezpośrednio i w takiej cenie? TRZEBA kupić!

Skiathos z Polski bezpośrednio i w takiej cenie? TRZEBA kupić!

Ale okazja!

Pod hasłem #LOTnaWakacje Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły letnią siatkę połączeń. W lipcu i sierpniu pasażerowie będą mogli udać się na urlop do 36 najbardziej popularnych europejskich kurortów, oferowanych z dziesięciu krajowych portów lotniczych. Bilety na wakacyjne rejsy LOT-u dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach – już od 99 PLN. O tych nowościach pisałem w TYM POŚCIE

Wszystkie rejsy są bezpośrednie i dostępne z lotnisk w całej Polsce. Wakacyjna siatka LOT-u pod hasłem #LOTnaWakacje rozszerza dotychczasowy rozkład połączeń krajowych oraz rejsów międzynarodowych średniego i dalekiego zasięgu. Pełna oferta lotów wakacyjnych, rozpoczynających się od LO 8XXX, dostępna jest od drugiej połowy czerwca we wszystkich systemach rezerwacyjnych, w tym także na stronie LOT.com.

Jednym z kierunków z Warszawy jest grecka wyspa SKIATHOS. Bezpośrednio z Polski!

Warszawa – Skiathos (JSI) od ~195 PLN

  *Rezerwacji będzie można dokonać po przejściu na stronę PLL LOT. Link kieruje Was do porównywarki, która od razu sprawdzi alternatywne połączenia.

  Noclegi:

  Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

  >> SKĄD TAKA CENA? TO CZĘŚĆ NOWEJ OFERTY PLL LOT NA WAKACJE!


  Przykładowa rezerwacja:

  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *