Home loty Oficjalnie: Wizz Air kasuje loty. Do 14 czerwca bez możliwości latania do/z Polski
Oficjalnie: Wizz Air kasuje loty. Do 14 czerwca bez możliwości latania do/z Polski

Oficjalnie: Wizz Air kasuje loty. Do 14 czerwca bez możliwości latania do/z Polski

News

Wizz Air ogłosił dzisiaj, że w wyniku przedłużenia restrykcji dotyczących lotów międzynarodowych linia zawiesza wszystkie loty w polskiej siatce połączeń do 14 czerwca 2020.

>> Jeszcze dłużej nie wylecimy z Polski? PLL LOT kasuje kolejne loty międzynarodowe i przedłuża “covidowy” rozkład lotów!

Pasażerowie z rezerwacjami, których dotyczą zawieszone loty i którzy dokonali rezerwacji bezpośrednio na stronie wizzair.com lub poprzez aplikację mobilną, będą automatycznie informowani drogą elektroniczną. 120% pierwotnej wartości rezerwacji zostanie automatycznie przesłane na konto klienta Wizz Air do wykorzystania przez kolejne 24 miesiące na produkty i usługi Wizz Air.

Pasażerowie mogą również wybrać zwrot pieniędzy – co zajmie więcej czasu – i będą informowani w osobnej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną o koniecznych krokach do otrzymania przelewu bankowego lub przelewu na kartę. W tym przypadku, klienci mogą ubiegać się o zwrot 100% pierwotnej wartości rezerwacji.

>> POPRZEDNIE INFO: KOLEJNE LOTY WIZZ AIR SĄ “NIEDOSTĘPNE”

Pasażerowie, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem agencji – włącznie z internetowymi biurami podróży – powinni skontaktować się z firmą, w której wykupili bilety.


Treść wpisu pochodzi z informacji prasowej przewoźnika

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *