Home loty 16. urodziny Wizz Air i… dwie promocje. Już od 5 PLN!
16. urodziny Wizz Air i… dwie promocje. Już od 5 PLN!

16. urodziny Wizz Air i… dwie promocje. Już od 5 PLN!

Pierwszy raz w historii – dwie promocje na urodziny!W tym roku przewoźnik ma dla nas dwie promocje:
rabat 16% liczony od taryfy biletu.
– opcja Wizz Flex za 5 PLN / 1 EUR

Szczegółowe warunki promocji wkleiliśmy na dole strony.

Pierwszy lot Wizz Air odbył się 19 maja 2004 roku z Katowic do Londynu Luton. Od tego czasu, linia zyskała zaufanie 240 milionów pasażerów. Flota WIZZ rozrosła się do 121 samolotów typu Airbus i jest obecnie najmłodszą flotą w Europie – średni wiek samolotu wynosi 5,4 roku – i składa się z najbardziej wydajnych wąskokadłubowych samolotów na świecie, supernowoczesnych A321neo, umożliwiając przewoźnikowi oferowanie najbardziej zielonych podróży lotniczych.

Warunki podróży:

Podróż odbywamy na pokładzie Wizz Air tylko z Bagażem Podręcznym. Więcej info o warunkach podróży znajdziecie na stronie WizzAir.com.

Promocja dotyczy wybranych dostępnych lotów Wizz Air i rezerwacji dokonanych 19 maja 2020. Niższe ceny są dostępne dla wszystkich – w tym oczywiści także dla członków Wizz Discount Club.

Wizz Flex:

Czym jest Wizz Flex? Usługą, która daje nam wolność. Możemy łatwo zrezygnować z lotu: – do trzech godzin przed odlotem. “Tracimy” tylko pieniądze wydane na koszt usługi. A dzisiaj kosztuje ona tylko 5 PLN/os/lot, czyli wielokrotnie taniej niż zwykle!

Nie ma jednak róży bez kolców. Jeśli zdecydujemy się na zwrot środków to nie otrzymamy zwrotu kosztów WIZZ Flex. Przy standardowej kwocie 12 EUR może to boleć, ale teraz z promo-ceną 5 PLN nie będzie to aż tak dotkliwe.

Więcej o Wizz Flex wpisałem przy okazji poprzedniej wyprzedaży tej usług. Sprawdź TUTAJ

Przykładowe rezerwacje:

W tym roku chyba nie ma co spodziewać się rekordów rezerwacyjnych podczas tej promocji. Po pierwsze wiele osób jeszcze boi się rezerwować bilety na podróże (lecz pamiętajcie o Wizz Flex za 5 PLN!), a do tego na wielu trasach bilety znacznie podrożały – zwłaszcza te w czerwcu i w wakacje…


Warunki promocji:

Promocja obowiązuje 19 maja 2020 r. od godziny 00:00 do godziny 23:59 czasu środkowoeuropejskiego letni (“Okres promocyjny”). Promocje oznaczają 16% zniżkę cenową (Promocja 1) oraz cenę 1 euro za usługę Wizz Flex (Promocja 2).

Promocja 1: Zniżka 16% dotyczy ceny biletów, ale nie obejmuje opłaty administracyjnej. Zniżka 16% dotyczy wszystkich lotów i wszystkich celów podróży dostępnych w witrynie wizzair.com i aplikacji mobilnej WIZZ w okresie promocyjnym. Promocja 1 dotyczy wyłącznie rezerwacji dokonywanych w witrynie wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ.

Promocja 2: Cena 1 euro (“Cena promocyjna”) dotyczy usługi Wizz Flex za pasażera za lot w przypadku jej zakupu jako samodzielnej usługi podczas tworzenia rezerwacji w witrynie wizzair.com lub w aplikacji mobilnej WIZZ w okresie promocyjnym. Wykupując usługę Wizz Flex w okresie promocyjnym, przyjmujesz do wiadomości i akceptujesz powyższe warunki oraz warunki i zasady Wizz Flex.

Promocje mogą być łączone i stosowane razem. Udział w Promocji 1 jest warunkiem udziału w Promocji 2, ponieważ WizzFlex można nabyć tylko podczas rezerwacji lotu; udział w Promocji 2 nie jest warunkiem udziału w Promocji 1.

mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *