Home loty Emirates jako pierwsza linia wprowadziła szybkie testy COVID-19. Przewoźnik wraca też z lotami na kilku trasach!
Emirates jako pierwsza linia wprowadziła szybkie testy COVID-19. Przewoźnik wraca też z lotami na kilku trasach!

Emirates jako pierwsza linia wprowadziła szybkie testy COVID-19. Przewoźnik wraca też z lotami na kilku trasach!

Newsy

Dwie wiadomości od Emirates – przewoźnik wprowadza dla swoich pasażerów szybkie testy wykrywające koronawirusa SARS-CoV-2 oraz wraca na kilka tras.

Szybkie testy na koronawirusa dla pasażerów Emirates

Linie Emirates we współpracy z Dubai Health Authority (DHA) wprowadzają dodatkowe środki ostrożności. Przed wylotem z Dubaju wszyscy pasażerowie środowego lotu do Tunezji zostali przetestowani pod kątem COVID-19. Emirates to pierwsze linie lotnicze, które przeprowadziły na miejscu szybkie testy COVID-19 dla pasażerów.

Szybkie badanie krwi zostało przeprowadzone przez Dubai Health Authority (DHA), a wyniki były dostępne w ciągu 10 minut. Testy są wykonywane w strefie odprawy grupowej w 3 Terminalu Międzynarodowego Portu Lotniczego w Dubaju.


Formalności związane z odprawą i wejściem na pokład zostały również dostosowane do obowiązujących zasad dystansu społecznego. Co więcej, przy każdym stanowisku odprawy zainstalowano bariery ochronne, aby zapewnić dodatkowe środki bezpieczeństwa pasażerom i pracownikom podczas każdej interakcji. Rękawice, maski i środki dezynfekujące do rąk są obowiązkowe dla wszystkich pracowników lotniska.

Także pasażerowie są zobowiązani do przestrzegania wytycznych dotyczących zachowania odpowiedniej odległości w czasie podróży oraz do noszenia własnych masek na lotnisku i na pokładzie samolotu.

Ze względów bezpieczeństwa i higieny obsługa lotów zostanie dostosowana do obecnych warunków – na pokładzie nie będzie czasopism i innych materiałów do ??czytania. Jedzenie i napoje będą nadal oferowane, jednak ich opakowanie i sposób podania zostaną zmodyfikowane w celu zachowania maksymalnych środków ostrożności.


Zmiany w bagażu podręcznym!

Podróżni nie będą mogli zabrać na pokład bagażu podręcznego, a dozwolone podczas podróży rzeczy zostaną ograniczone do laptopa, torebki, teczki lub akcesoriów dziecięcych. Wszystkie pozostałe przedmioty powinny znaleźć się w bagażu rejestrowanym, do którego zostanie dodany limit bagażu podręcznego.

Emirates wraca z lotami na kilku trasach

Obok wcześniej wznowionych połączeń do Londynu i Frankfurtu, linie Emirates planują loty pasażerskie także do Dżakarty, Manili, Tajpej, Chicago, Tunisu, Algierii i Kabulu. Połączenia będą ułatwieniem dla wszystkich osób – mieszkańców i odwiedzających Dubaj ? które chcą wrócić do swoich krajów.

Pasażerowie będą mogli zarezerwować loty na stronie emirates.com lub za pośrednictwem lokalnego biura podróży. Loty dostępne są wyłącznie dla obywateli oraz osób spełniających warunki wjazdu do kraju docelowego. Wszyscy podróżni będą zobowiązani do spełnienia wymagań nałożonych przez państwo przyjmujące.

Wraz ze wzrostem liczby usług i lotów poza Dubaj, linie Emirates wznowiły także działania na 3 Terminalu Międzynarodowego Portu Lotniczego w Dubaju. Podróżni będą zobowiązani do przestrzegania wszystkich środków bezpieczeństwa i higieny wymaganych przez władze ZEA oraz kraj docelowy.

W ramach wznowionych lotów odprawa online oraz wybór miejsc w samolocie nie będą możliwe. Także usługa dowozu przez szofera i lotniskowe poczekalnie dla pasażerów nie będą dostępne w żadnym z miejsc docelowych.





mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *