Home loty Nowa trasa Ryanair z Polski: Wrocław – Korfu
Nowa trasa Ryanair z Polski: Wrocław – Korfu

Nowa trasa Ryanair z Polski: Wrocław – Korfu

Dobre!

Mamy kolejną nową trasę Ryanair z Polski. Z Wrocławia – z czego osobiście bardzo się cieszę :) Od 4 czerwca 2020 polecimy na grecką wyspę Korfu. Loty będą odbywać się jeden raz w tygodniu – w czwartki. Ostatni lot został zaplanowany na 24 września 2020.

Bilety są już w sprzedaży na stronie ryanair.com

Wrocław – Korfu (CFU)

  *Połączenie może jeszcze nie być widoczne w wyszukiwarkach, w razie czego lotów szukajcie na ryanair.com

  Starożytna wyspa

  Greckie Korfu leży na Morzu Jońskim niedaleko wybrzeża Albanii. Wyspę chętnie odwiedzają turyści, którzy mogą tu podziwiać starożytne zabytki, relaksować się na lazurowych plażach i cieszyć się temperaturą przekraczającą 30 stopni Celsjusza.
  Na Korfu koniecznie trzeba zwiedzić stolicę wyspy, która znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Stolica to przede wszystkim urokliwe uliczki, ale także Stara Twierdza górująca nad portem.

  Kolejną atrakcją jest klasztor Vlacherna, klimatyczny biały budynek, do którego prowadzi wąski most zbudowany na wodzie.

  Wypoczywając na Korfu, nie można pominąć oczywiście wspaniałych plaż, tj. Paleokastritsa Beach, Porto Timoni czy Rovinia Beach czy plaże na Cape Drastis, najdalej na północ wysuniętym punktem wyspy.

  Siatka lotów w nadchodzącym sezonie zapowiada się niezwykle ciekawie. Korfu to kolejna, piąta już nowość na lato 2020. Pasażerowie lecący z Wrocławia, tylko na gorącym Południu, mają do wyboru nie tylko Korfu, ale także Zadar w Chorwacji czy stolicę Sardynii, Cagliari” ? mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży lotniska we Wrocławiu.


  Przykładowe rezerwacje:

  noclegi80x54px

  NOCLEGI

  Z rezerwacją noclegów pomogą TanieHotele.be przeszukujące dziesiątki serwisów z noclegami, dzięki czemu uzyskamy najniższą cenę.

  Fragmenty wpisu pochodzą z informacji prasowej lotniska.

  mleko

  Opublikuj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *