logo

Home loty Emirates zwiększają liczbę lotów do Dubaju na czas ferii zimowych
Emirates zwiększają liczbę lotów do Dubaju na czas ferii zimowych

Emirates zwiększają liczbę lotów do Dubaju na czas ferii zimowych

Linie Emirates zwiększą liczbę lotów na trasie Warszawa-Dubaj

Więcej lotów odbędzie się w dniach od 23 stycznia do 9 lutego 2020 r. w odpowiedzi na wyższe zapotrzebowanie pasażerów w czasie ferii zimowych.

Dodatkowy rejs uzupełni dotychczasowe codzienne połączenie i będzie realizowany w czwartki, piątki, soboty i niedziele – oferując łącznie 11 lotów tygodniowo do Dubaju i z powrotem. Dzięki temu pasażerowie zyskają większą elastyczność i wybór przy planowaniu ferii zimowych.

>> REVOLUT – rekordowe aż 40 PLN łatwego bonusu!

Rejs linii Emirates nr EK 2558 z Warszawy zaplanowano na 21.35 z lądowaniem w Dubaju o 6.15 czasu lokalnego następnego dnia. Lot powrotny nr EK 2557 z Dubaju zaplanowano na 15.00 z lądowaniem w Warszawie o 18.15 czasu lokalnego.

Dodatkowe połączenie będzie realizowane przez Boeinga 777-300ER w trzyklasowej konfiguracji, który oferuje 8 prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 fotele rozkładane do pozycji leżącej w klasie biznes oraz 304 szerokie fotele w klasie ekonomicznej.

Polska to dla nas bardzo ważny rynek, na którym cały czas obserwujemy wysokie zapotrzebowanie na loty, zwłaszcza w szczycie sezonu. Linie Emirates zamierzają w dalszym ciągu oferować niezrównaną jakość podróży, a większa liczba lotów w okresie zimowym zapewni naszym klientom jeszcze większy wybór, elastyczność i wygodę przy planowaniu wyjazdu do Dubaju i innych kierunków – powiedział Maciej Pyrka, Country Manager Emirates na Polskę.

>> PRZEJDŹ NA STRONĘ EMIRATES
logo

Linie Emirates otworzyły połączenie do Polski w 2013 roku. Przewoźnik wykonuje loty na trasie Warszawa-Dubaj raz dziennie, stwarzając nowe możliwości dla handlu i turystyki zarówno w Polsce, Dubaju, jak i na wielu światowych rynkach należących do bogatej siatki połączeń Emirates.

Od inauguracyjnego rejsu linie Emirates przewiozły na trasie ponad 1,3 mln pasażerów, a Emirates SkyCargo przetransportowało przeszło 46 mln ton ładunku, w tym przede wszystkim takie towary jak artykuły odzieżowe i elektroniczne, sprzęt medyczny i leki. Rozbudowana siatka połączeń Emirates umożliwia pasażerom podróż do ponad 150 kierunków w 85 krajach z wygodną przesiadką w Dubaju.


logo
logo
mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *