Home loty Jeszcze większy code-share PLL LOT i Turkish Airlines!
Jeszcze większy code-share PLL LOT i Turkish Airlines!

Jeszcze większy code-share PLL LOT i Turkish Airlines!

Dobre!

Turkish Airlines i Polskie Linie Lotnicze LOT, największe linie lotnicze i przewoźnicy narodowi swoich krajów, Polski i Turcji, ogłosiły dzisiaj rozszerzenie swojej dotychczasowej umowy code-share o dodatkowe kierunki zarówno w sieci lotów linii lotniczych Turkish Airlines, jak i LOT.

>> SPRAWDŹ PROMOCJE PLL LOT

Dzięki temu wzmocnionemu partnerstwu Turkish Airlines i LOT dodadzą wzajemnie swoje kody lotów do poniższych rejsów oprócz już istniejącego Stambuł-Warszawa:

Nowe połączenia z nowymi kodami:

Z Warszawy:

Kraków, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Rzeszów

Ze Stambułu:

Ankara, Bahrajn, Izmir, Bejrut, Adana, Bagdad, Antalya, Dubaj, Dalaman, Kuwejt, Amman, Budapeszt, Kair, Johannesburg

Udogodnienia dla pasażerów:

Jako linia lotnicza, która lata do większości krajów na świecie, cieszymy się, że możemy włączyć nowe kierunki do naszej umowy code-share z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Od dłuższego czasu utrzymujemy wzajemnie korzystne relacje i ścisłą współpracę z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Uważamy, że to rozszerzenie poprawi nasze już dobre relacje i przeniesie naszą współpracę handlową na następny poziom.

Wraz z wprowadzeniem wspólnych lotów do kilku destynacji w Polsce, Turcji, na Bliskim Wschodzie i w Afryce pasażerowie mogliby korzystać z większej liczby opcji podróży dzięki połączonym rejsom. Mając tę sposobność, chciałbym podziękować Panu Milczarskiemu, jego zespołowi i naszemu zespołowi za ich wysiłki na rzecz umożliwienia zawarcia tej umowy. Niewątpliwie ta umowa pomoże zwiększyć powiązania handlowe i turystyczne między naszymi państwami” – powiedział Bilal Ekşi, wiceprezes i dyrektor generalny Turkish Airlines.

Rejsy łączone zapewnią szybkie i wygodne połączenia klientom wylatującym ze Stambułu, największego tureckiego miasta, a także ważnego węzłowego portu lotniczego na świecie, do Warszawy i poza nią.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzonej umowy code-share podpisanej z Turkish Airlines, która, mamy nadzieję, jeszcze bardziej wzmocni naszą wzajemnie korzystną współpracę. Polskie Linie Lotnicze LOT to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się przewoźników w Europie Środkowej i Wschodniej. W ostatnich latach odnotowaliśmy solidne wyniki i stały wzrost naszej działalności.
logo

Wzmocnione partnerstwo z Turkish Airlines pomoże nam nie tylko rozszerzyć sieć tras lotniczych LOT-u i zaoferować naszym pasażerom wiele nowych atrakcyjnych kierunków, ale także poprawić możliwość połączeń i jakość podróżowania na istniejących trasach code-share poza Stambułem, takich jak Ankara, Kair, czy Amman. Biorąc to pod uwagę, chciałbym wyrazić moją wdzięczność Panu Bilalowi Ekşi, wiceprezesowi i dyrektorowi generalnemu Turkish Airlines i jego zespołowi za skuteczną i udaną współpracę – powiedział Rafał Milczarski, prezes zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT.

Oprócz tego, pasażerowie będą korzystać z krajowych i międzynarodowych połączeń ze Stambułu. Ponadto, zważywszy na komplementarną strukturę rozkładów lotów obu przewoźników oraz umowę działającą na zasadzie wzajemności, umożliwi to klientom obu linii lotniczych korzystanie z płynnej możliwości połączeń w swoich odpowiednich hubach.

>> SPRAWDŹ PROMOCJE TURKISH AIRLINES

Pasażerowie Polskich Linii Lotniczych LOT i Turkish Airlines posiadają również możliwość uzyskania korzyści z gromadzenia i wymieniania mil w ramach swoich programów lojalnościowych Miles&More oraz Miles&Smiles we wszystkich lotach obu przewoźników.

Linie lotnicze Turkish Airlines, latają do większej liczby krajów i międzynarodowych destynacji niż jakakolwiek inna linia lotnicza na świecie i obecnie obsługuje ponad 300 międzynarodowych połączeń pasażerskich i towarowych w 124 krajach. Przewożąc rekordowe prawie 9 milionów pasażerów w 2018 roku, Polskie Linie Lotnicze LOT oferują obecnie wygodną podróż do i ze 111 destynacji na całym świecie, w tym bezpośrednie dalekie połączenia do USA, Kanady, Chin, Japonii, Korei Południowej, Singapuru, Indii i Sri Lanki

Wpis pochodzi z informacji prasowej
logo
mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *