Home loty Albania, Chorwacja – nowe trasy PLL LOT!
Albania, Chorwacja – nowe trasy PLL LOT!

Albania, Chorwacja – nowe trasy PLL LOT!

Nowe trasy!

W skrócie:

Słoneczna Rijeka w Chorwacji i Tirana w Albanii wzbogacą ofertę wakacyjnych kierunków LOT-u. W sezonie letnim polski przewoźnik powróci też do portów na Bałkanach – do Splitu, Zadaru, Warny i na grecką wyspę Korfu. Połączenia będą realizowane sezonowo raz w tygodniu od czerwca do września 2020 roku.

>> REVOLUT – rekordowe aż 40 PLN łatwego bonusu!

Albania: Tirana z Warszawy

W nadchodzącym sezonie letnim pasażerowie będą mogli wybierać spośród wakacyjnych nowości – 6 czerwca 2020 polski przewoźnik po raz pierwszy wystartuje z Warszawy do stolicy Albanii – Tirany.

LO623 WAW-TIA 13:45-15:55 sobota
LO624 TIA-WAW 16:45-18:55 sobota

>> PRZYKŁADOWA REZERWACJA

>> KUP LOTY DO TIRANY (i nie tylko)

Rejsy do Tirany pasażerowie polecą na pokładach Boeingów 737-800 LOT-u. Na rejsach wykonywanych sezonowo dostępny jest standard LOT Economy Class.

Chorwacja: Rijeka dołącza do siatki PLL LOT

Do położonej nad północnym Adriatykiem Rijeki LOT poleci 13 czerwca 2020. W sumie w szczycie sezonu LOT będzie wykonywał połączenia do pięciu miast w Chorwacji: do Splitu, Zadaru, Rijeki, Dubrownika (z Warszawy i Krakowa) i do Zagrzebia.

LO561 WAW-RJK 13:40-15:30 niedziela
LO562 RJK-WAW 16:20-18:10 niedziela

>> PRZYKŁADOWA REZERWACJA

>> KUP LOTY DO RIJEKI (i nie tylko)

Rejsy do chorwackich kurortów Rijeki, Splitu i Zadaru wykonają nowoczesne Embraery. Na rejsach wykonywanych sezonowo dostępny jest standard LOT Economy Class.

Bałkany

LOT sukcesywnie zwiększa swoją obecność na Bałkanach, które w ciągu ostatnich lat stały się popularnym kierunkiem podróży pośród rosnącej liczby turystów z Europy.

Latem LOT będzie obsługiwał już 20 tras do tego regionu z Warszawy, Krakowa i Budapesztu – oprócz sezonowych połączeń do Tirany, Warny, chorwackich portów i na Korfu, pasażerowie mogą wybierać spośród wielu innych miast, takich jak Skopje, Podgorica, Belgrad, Sofia, Bukareszt, Kluż Napoka i Lubljana.

Przykładowe rezerwacje:


Fragmenty tekstu pochodzą z informacji prasowej przewoźnika


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *