logo


Home loty Nowa wyprzedaż Air France i KLM: aż do 5 września
Nowa wyprzedaż Air France i KLM: aż do 5 września

Nowa wyprzedaż Air France i KLM: aż do 5 września

Ruszyła coroczna wielka wyprzedaż!

Opis promocji

Pod koniec wakacji tradycyjnie ruszyła wielka akcja wyprzedażowa w Air France KLM, która jest jedną z dwóch największych promocji lotów w tym roku. Obie linie obniżyły ceny na prawie wszystkich trasach w swojej siatce połączeń.

Pełną listę tras i cen znajdziecie na tronie KLM.com

Taniej odwiedzimy dziesiątki miast na 5 kontynentach, a oferty dotyczą podróży z wylotem z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia. Bilety można rezerwować na stronach przewoźników do 5 września 2019, na loty w bardzo długim okresie czasu – aż do czerwca 2020 roku

>> WSZYSTKIE WPISY ZWIĄZANE Z PROMOCJĄ ZNAJDZIESZ TUTAJ

Przykładowe kierunki i ceny

Wśród ofert znajdziemy zarówno popularne turystyczne hity, te dalekie i bliskie, jak i kierunki mniej znane i unikalne. Na początek warto wspomnieć o Wietnamie (Sajgon już za 1850 PLN) czy Korei (Seul od 1812 PLN).

>> WIETNAM – SPRAWDŹ LOTY

Obie linie mają do dyspozycji loty na wyjątkowe wyspy, jak Aruba (od 2868 PLN), Kuba (Hawana od 2125 PLN), Mauritius (od 2309 PLN), czy Bali (Denpasar od 2921 PLN).

>> ARUBA – SPRAWDŹ LOTY

>> KUBA – SPRAWDŹ LOTY

>> BALI – SPRAWDŹ LOTY

W dobrej cenie polecimy do Tajlandii (Bangkok od 1815 PLN) i Meksyku (Miasto Meksyk od 3059 PLN). Oba kierunki to doskonały wakacyjny mix wyjątkowej kultury, zabytków, białych plaż i doskonałej kuchni.

>> BANGKOK – SPRAWDŹ LOTY

Wśród promocji nie mogło też zabraknąć wschodnich i zachodnich metropolii świata, jak Nowy Jork (od 1679 PLN), czy Pekin (od 1642 PLN).

>> NOWY JORK – SPRAWDŹ LOTY

>> PEKIN – SPRAWDŹ LOTY

Dla tych, którzy szukają odpoczynku z dala od zgiełku, wśród dzikiej przyrody, w rezerwatach i parkach narodowych, linie mają propozycje lotów między innymi do Panamy (od 2459 PLN) i na wyspę Bonair (od 2867 PLN).

Wyjątkową gratką są super ceny do Ameryki Południowej, a wśród nich Argentyna (Buenos Aires od 2065 PLN) i Brazylia (Rio de Janeiro od 2007 PLN).**

>> RIO DE JANEIRO – SPRAWDŹ LOTY

To nie wszystko…

Ale to nie wszystkie promocje! W wyprzedaży w dobrej cenie znajdziecie też i wieeeele innych kierunków. Zapraszam m.in. na stronę KLM.com
logo

Fragmenty treści pochodzą z informacji prasowej
logo
mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *