Home loty American Airlines w Krakowie. Nowa trasa do USA
American Airlines w Krakowie. Nowa trasa do USA

American Airlines w Krakowie. Nowa trasa do USA

Ale fajny news z tego tygodnia!

Od maja przyszłego roku w letniej siatce połączeń Kraków Airport znajdzie się oferta amerykańskich linii lotniczych American Airlines. Przewoźnik oferuje połączenie #PROSTOzKRAKOWA do Chicago (ORD) pięć razy w tygodniu. Trasa obsługiwana będzie Boeingami 787-8.

Dzisiejsza decyzja American Airlines to dowód na wyjątkowy potencjał Krakowa i Małopolski na rynku amerykańskim. Kolejne, po już funkcjonujących połączeniu PLL LOT, bezpośrednie połączenie z Krakowa do Chicago sprzyja rozwojowi ruchu turystycznego, ale również biznesowego. To właśnie ze Stanów Zjednoczonych pochodzi najwięcej inwestycji zagranicznych lokowanych w Małopolsce. Dobrze wykształceni i przedsiębiorczy Małopolanie, wysoki potencjał rozwoju innowacyjności, znane na świecie centrum outsourcingu, to tylko niektóre atuty naszego regionu.” – powiedział Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport.

>> SPRAWDŹ CENY BILETÓW NA TRASIE KRAKÓW – CHICAGO

Połączenie lotnicze z Krakowa do Chicago pięć razy w tygodniu wpłynie na zwiększenie efektywności wymiany gospodarczej z USA, a tym samym ? na dalszy rozwój regionu. Z nowej oferty ucieszą się również Polacy, podróżujący do swoich rodzin mieszkających w Chicago oraz podróżni wybierający ten kierunek na wyjazd turystyczny. Z roku na rok rejsy z Krakowa za Atlantyk cieszą się coraz większą popularnością.

Pierwszy lot linii American Airlines z Chicago do Krakowa zaplanowano na 7 maja 2020 r.


mleko

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *